Skocz do zawartości

[Jak oceniacie ?]


soccer216

Rekomendowane odpowiedzi

Kicha , kupa , dno sam mam 2.0 amor nie chodzi zaciski promax są do bani nie dochodzą równo , po regulacji sprężyn jeden cały czas trze więc tak musi zostać z przodu mam tarcze chyba jednorazowe zaciski , bo nie da się wyjąć klocków + tylko za kolorystykę i opony tu masz te problemy z amorkiem opisane 2.0 też dotyczy a tu moja recka. Doprowadza mnie po mału do furii , pod koniec miesiąca dostane wezwanie na 1 - szy przegląd zobaczymy co "majstry" powiedzą w każdym razie klocki w v-kach schodzą nierówno i za chu** ich nie ustawisz jedyne co to wymiana chyba że 1.0 ma inne zaciski.

Na moim 2.0 znalazłem pod naklejką bąbelek powietrza , czołowym producentem to Romet nie zostanie przynajmniej na razie 

W razie jakich kolwiek pytać proszę pisać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie, nie mam

 

Możliwe że sklep w którym kupowałem coś spie***lił jutro jeszcze coś podziałam z tym ale i tak doprowadza mnie do szału po woli a zwłaszcza przednia tarczówka co nacisnę to ryk na całą ulice. 


Tak przy okazji nie zauważyłem że to Ty napisałeś o tych problemach z amorkiem :D Sora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wersje HT z przodu tarcza tył klocki chciałem na 2x tarcza , co prawda piszczały by niemiłosiernie ale nie musiał bym zmieniać koła z tyłu zakładając hydraulikę. wymiana klocków prosta regulacja też ale hydrauliki ten mechanik niby łatwo się ustawia ale piszczy przez klocki żywiczne. Jest chyba jednorazowy zacisk a z tyłu ramiona słabo chodzą jutro coś z tym zrobie. Lecz na hydraulikę też trzeba mieć $$ . Przy okazji nie wiem czemu ja zawsze miałem problem z ustawieniem v-ek może to dlatego że miałem plastikowe klamki zaciski , miały one 6 lat może to dlatego ale ogólnie jakoś słabo się znam na hamulcach w sensie ich ustawianiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę klocków przejechałem i w żadnym przypadku w żywicznych mi nie piszczało. Metaliki jak najbardziej bo to wiadomo metal trze o metal ale w organicznych to dziwne.

Może to nie organiki , nie sprawdzałem bo nie da się ich nawet wyjąć (serio) Są takie niebieskie to organiki? tu masz te zaciski typowo chińskie bo jeszcze na zdjęciu masz chińskie znaczki. Jeszcze napisali hydraulic a widać miejsce na linkę oszusty.

 

@EDIT

  1. W przypadku gdy zamawiany produkt reklamowany jest w naszym sklepie, to kupujący pokrywa koszt wysyłki. Naprawiony produkt odsyłany jest do Klienta na koszt P.H.U. PROSPORT. Gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową.
  2. to ja mam jeszcze płacić za wysyłkę złodzieje

  1. Określając sposób realizacji zobowiązań sklepu Klient ma prawo, żądać doprowadzenia go do stanu zgodnego z umową poprzez nieodpłatną naprawę albo wymianę, chyba, że naprawa albo wymiana są niemożliwe lub wymagają nadmiernych kosztów. Jeżeli sklep nie będzie w stanie wywiązać się z określonych żądań, Klient ma prawo domagać się stosowanego obniżenia ceny albo może odstąpić od umowy.
  2. Sklep ponosi odpowiedzialność przez 2 lata od daty zakupu w przypadku niezgodności towaru z umową zgodnie z Art. 10 Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej z 27 lipca 2002 r. Klient traci uprawnienia określone w w/ ustawie, jeżeli przed upływem dwóch miesięcy od stwierdzenia niezgodności towaru z umową nie zawiadomi sklepu o tym fakcie. W przypadku sprzedaży niestanowiącej sprzedaży konsumenckiej, wyłącza się przepisy zawarte w artykułach 556-576 Kodeksu Cywilnego.

Jakieś szanse niby są jak Wy to widzicie? niby mam 2 miesiące "Klient traci uprawnienia określone w w/ ustawie, jeżeli przed upływem dwóch miesięcy od stwierdzenia niezgodności towaru z umową nie zawiadomi sklepu o tym fakcie"  Pod koniec miesiąca mam wezwanie na 1-szy serwis i niech to robią bo na zaciski to chyba ich stać bo tektro mają za 45 zł komplet na 2 koła z klockami a że mam tylko z tyłu v-ki wyjdzie 22 zł. Pewnie i tak będzie że to Ja zepsułem ale rower mam dziś 9 dzień i już jeden klocek trochę się zjechał jak zobaczą że są nierówno to chyba sami to zrobią? Tobie kolego też polecam udać się do sklepu z tym amorkiem chyba że już Romet takie montuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...