- 0
Czy warto ? B'twin orginal 520
-
Podobna zawartość
-
- 9 odpowiedzi
- 616 wyświetleń
-
- 1 odpowiedź
- 312 wyświetleń
-
- 15 odpowiedzi
- 909 wyświetleń
-
- 0 komentarzy
- 1 247 wyświetleń
-
- 19 odpowiedzi
- 1 036 wyświetleń
-

Pytanie
Gość Urbanista
http://www.decathlon.pl/rower-uniwersalny-original-520--id_8165506.html
Czy warto go kupić ?
Do jazdy po mieście - do szkoły [ czytaj - ok 50 km dziennie ] ?
Jakie są jego + i - ?
Nie znam się na rowerach tak, jakbym chciał i dlatego nie wiem co o nim sądzić.
Proszę o szybką odpowiedź
1 odpowiedź na to pytanie
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.