Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym napisać kilka słów na temat pewnego warszawskiego sklepu.

 

Perfect Sport

www.domenasportowa.pl

 

Na wstępie od razu mówię:

 

OCENA: PERFEKCYJNA!!!

 

Przybyłem do sklepu 10 min przed zamknięciem (18:50) we wtorek. i powiedziałem, że interesuje mnie konkretny rower w konkretnym rozmiarze. bez nawet najmniejszego nawet mrugnięcia obsługa poszła na zaplecze wyciągnęła karton i złożyła rower w niecałych 7 minut :D  Przymierzyłem, zrobiłem szybkie kółko wokół bloku i stwierdziłem że biorę. Tylko, że jako żem zachłanny od razu zacząłem ustalać warunki, a niestety wymagający ze mnie typ klienta ;) Udało nam się bez problemu wypracować warunki i ewentualne rabaty (potrzebowałem konkretnego banku dającego raty) i jak standardowy polaczek, RABATU. wszystko to uzyskałem ;D

 

Wróciłem do domu o 20. wypełniłem wniosek ratalny przez ich stronę (niestety to była jedyna opcja, na miejscu obsługują tylko raty sygma bank) o 9 rano w środę dostałem telefon z banku w sprawie potwierdzenia danych a o 15 sklep sam do mnie zadzwonił że wpłynęła zgoda na wniosek ratalny i że mój rowerek jest do odbioru u nich. 

 

Rabat który ugrałem, to był konkretny procent wartości Roweru do odbioru w asortymencie sklepu. Na spokojnie dobrałem sobie akcesoria do nowego krążownika szos i bezdroży uzyskując pełną uwagę i pomoc pracowników sklepu. Gdy już wybrałem części szybko wystawiono paragon i kartę gwarancyjną, w kilku zdaniach prosto i wyraźnie przedstawili warunki gwarancji itd, zaproponowali zapakowanie akcesoriów. Gdy odmówiłem pytając czy mogę to sobie zamontować na miejscu (a było tego sporo, błotniki, licznik, nóżka, światła, pompka, sakiewka podsiodłowa) stwierdzili że nie ma problemu, nawet dali mi niezbędne narzędzia do dyspozycji. Tym bardziej byłem zaskoczony gdy pracownik dołączył do mnie i pomógł mi to wszystko składać do kupy. WoW!

 

Tak więc podsumowując - Przyszedłem po Rower, wyszedłem z ROWEREM i bananem na gębie :D

 

Plusy:

- OBSŁUGA!!!
- asortyment

- realizacja zamówienia

- Ilość systemów ratalnych które obsługują

 

Minusy (bo tak też są)

- stacjonarnie dostępny tylko sygma bank z rat, cała reszta tylko robiąc zakupy przez ich stronę, co też żadnym problemem nie jest tak naprawdę.

- nie było fajerwerków i lampki szampana gdy wszedłem do sklepu (ŻART)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...