Skocz do zawartości
Puklus

[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych

Rekomendowane odpowiedzi

felt100

Miałem sobie zrobić prezent pod choinkę kupując rower mtb ale skończyło się na liczniku Sigmy 8.12 dla mojej piękniejszej połówki i białych błotnikach Sks velo 42 urban dla mnie na wczesnowiosenne trasy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
jasinski21444

Onza Ibex DH 26 x 2.40 FRC120 na przód

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
sebaxgh

Pompka B'twin MNP 200 Czerwona (bdb pompka polecam)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Darek1990

Łańcuch Shimano Deore XT CN-HG95 SIL-TEC

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ronina

Surly Karate Monkey - widelec sztywny 29er.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gromosmok

chwyty Ritchey WCS niebieskie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
jasinski21444

Adapter PM PM 180mm na 4śruby .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
monmar87

ten rok dla mnie ma mocne otwarcie

-hamulce xtr 9020 trial

-tarcze rt99 freeza 180/160

-adapter pm/pm 180

-adapter xtr is/pm 160

-lejek do odpowietrzania hamulców

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
dragon104

zębatkę narrow wide hello mtb

łańcuch hg93

przymiar do lańcucha

smar do łańcucha finish line

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
leaderbike

GARMIN FORERUNNER 610 Special Edition

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
jasinski21444

Siodło Accent Veno.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Pedziwiatr

opona, linki

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
jasinski21444

Hak ramy SCH-524

Edytowane przez jasinski21444

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
mrSpock

Było to w prawdzie ze 2 mieś temu, ale zakup nadal jest wart wspomnienia. Na targu rupieci znalazłem pedały PD-M520 w zawrotnej cenie 5 euro. Minimalnie podrapane, miały na sobie jeszcze zielony smar Shimano.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Darek1990

adapter aligator PM-PM 180mm

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
jhmp

Kaseta sora, klamkomanetki claris, zmieniarka tyla sora, korby sora

Edytowane przez jhmp

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
jasinski21444

Dwie podkładki 10mm

Tulejki dampera 22.2mm z otworem 8mm

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Darek1990

Skuwacz do łańcucha z Decathlonu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
AdaskoKross

Podkładkę 10 mm polikarbon VP , 2 adaptery 180/160 mm , Bacik bike hand , Sprężynki drivera , Olej mineralny . 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
cezi

-Koło przód 28'' [PASSA+SHIMANO PARALLAX HB-RM60]

-Lampka bateryjna przód AXA SCOPE

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gromosmok

dętka Maxxis Ultralight 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Darek1990

Łańcuch Shimano Deore XT CN-HG95 116L

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
jka

Stację dokującą SIGMA ROX do komputera.

Pozdrawiam.

jka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• cyklon
      Przez cyklon
      Hej.
      W 2015 roku kupiłem rowerek wymieniony w tytule, w sumie za namowami tutejszych forumowiczów :). Super sprzęt, przyjemność z jazdy - dziękuję.
      Tutaj jest jego osprzęt: https://archiwum.allegro.pl/oferta/juz-jest-king-of-the-road-lazaro-integral-v3-2015-i5135488001.html
      Wyjeździłem już nim ponad 7000km. Opony już są łyse - ostatnio w ciągu miesiąca dwa razy dętkę wymieniałem bo szkło się wbijało.
      Jedyne co przez ten czas robiłem - smarowanie łańcucha, i wymiana klocków hamulcowych. Wydaje mi się, że już czas trochę zainwestować:
      Na start myślałem wymienić łańcuch, czy ten będzie odpowiedni?, jeżeli nie to poproszę inne opinie - https://www.ceneo.pl/28153693#tab=click
      W jakimś temacie przeczytałem, że niekoniecznie trzeba wymieniać kasetę tył przy wymianie łańcucha - czy jednak trzeba? - jeżeli tak to poproszę jakąś propozycje?
      Opony - nie mam pojęcia co wybrać. 90% mojej jazdy to asfalt i chodnik, 10% utwardzony piach i ścieżki w lesie. Co byście zaproponowali?

Dziękuję za pomoc.
    • paulsen
      Przez paulsen
      W imieniu firmy ROSE witam wszystkich forumowiczów. Ten temat założony został po to, by przybliżyć zasady sprzedaży rowerów oraz części i akcesoriów obowiązujące w rosebikes.pl.
      Wszystko po to by ułatwić proces zakupu, rozwiać wątpliwości, pomóc, odpowiedzieć na najbardziej nurtujące pytania. 

W skrócie - ROSE to rodzinna firma rowerowa, o ponad 100-letniej tradycji, która pod koniec lat 70 ubiegłego stulecia z niewielkiego warsztatu w Bocholt przeobraziła się w importera rowerów De Rosa, Colnago oraz Nishiki.

W kolejnych latach firma ROSE stała się się popularna w Niemczech, a później i w Europie jako jeden z największych sklepów wysyłkowych, wydający co roku obszerny katalog  poświęcony rowerom, ubiorom, częściom i akcesoriom. 

W 1994 roku na rynek trafiają pierwsze rowery pod marką własną Red bull, którą z oczywistych powodów zastąpiliśmy kilka lat temu marką ROSE. W ofercie mamy praktycznie wszystkie rodzaje rowerów - od rowerów wyprawowych, przez miejskie, przełajowe, szosowe, triathlonowe po MTB: do XC, dirtu, enduro, all-mountain czy downhillu. 

Konstrukcje rowerów opracowujemy sami, ramy zlecamy do produkcji na Dalekim Wschodzie, a wszystko montujemy później w naszych halach warsztatowych w centrali firmy w Bocholt. 
      Prawie wszystkie rowery w naszej ofercie można konfigurować online przed zakupem korzystając z konfiguratora rowerów - dobierać podzespoły, przełożenia, detale wg własnych preferencji. My składamy je później i wysyłamy DHLem do Polski.

Konstruowanie, składanie i sprzedaż rowerów nie jest jedyną działalnością firmy. Prowadzimy jeden z największych sklepów wysyłkowych, oferujący szeroki wybór ubrań, akcesoriów, części rowerowych, narzędzi, środków do czyszczenia. Większość towarów dostępna jest od ręki stąd robiąc jedne zakupy w naszym sklepie można zaopatrzyć się we wszystkie niezbędne artykuły na cały sezon. Oferujemy niespełna 4 miliony produktów 
      w tym wielu dobrze Wam znanych, światowych marek (asortyment ciągle się zmienia) jak i towary opatrzone własnymi markami: Xtreme i ROSE.  
      Zapraszamy także do naszych sklepów stacjonarnych BIKETOWN w Bocholt i Monachium. 
      Jak wygląda sklep BIKETOWN w Bocholt można zobaczyć tutaj:
      http://360pano-rundgang.de/biketown/eg/tour.html

Oto podstawowe informacje dotyczące zakupów:

Wysyłka do Polski DHL/UPS. 

Koszt 9,95 euro w przypadku paczki,  Koszt przesyłki roweru - od 39,90 euro.  Możliwość zwrotu towaru na nasz koszt - do 30 dni po zakupie, po otrzymaniu zwrotu oddajemy kwotę zakupów. Darmowa wymiana mostka (dłuższy/krótszy) - także do 30 dni Wymiana siodełka również możliwa jest w tym samym okresie czasu, ale jeśli klient decyduje się zmienić na droższe wtedy niezbędna jest dopłata - wymiana mostka i siodełka możliwa jest tylko w rowerach składanych na zamówienie, możliwość ta nie dotyczy modeli oznaczanych jako BIKE NOW czyli min hardtail Count Solo 1, 2, 3 oraz linii szosówek PRO SL i PRO SL DISC, wysyłka towarów o wartości ponad 100 euro za darmo, ale nie dotyczy to wysyłki rowerów, które DHL traktuje jako przesyłki niestandardowe. Przy rejestracji na nasz newsletter można otrzymać kupon rabatowy wart 10 euro, do wykorzystania przy kwocie minimalnej zakupów 50 euro. Kupony rozdajemy okazyjnie także na naszym profilu na FB. 

Płatność: przelew, karta kredytowa, PayPal. 
      UWAGA: płatność PayPalem za rower nie jest niestety możliwa gdyż ceny naszych rowerów zmieniają się w zależności od specyfikacji.

Kupujący mogą także wystąpić o kartę VIP, na którą zbiera się punkty za dokonane zakupy. Później punkty można wymieniać na towary, płacąc w całości punktami za dany towar. Osoby posiadające kartę VIP otrzymują także wcześniej informacje o wyprzedażach i mogą wcześniej dokonywać zakupów gdy obniżymy ceny (zwykle na dzień przed "oficjalnym" startem wyprzedaży na naszej stronie.

Szczegółowe warunki i zasady znajdują się tutaj:
      https://www.rosebikes.pl/zawiera/pomoc/warunki-i-zasady/

• PoprostuOskar
      Przez PoprostuOskar
      Czy ktoś z forumowiczów wie może jaką długość ma  zacisk piasty w tym amortyzatorze ?
    • Marjolka
      Przez Marjolka
      Witam
      Zakupiłam niedawno rower z amortyzatorem marzocchi bomber 44rlo 100 z 2012
      Mam problem gdyż jest strasznie tępy niedługo będę przeprowadzała pełen serwis amortyzatora z wymianom wszystkich uszczelek lecz nieoge ich znaleźć do tego modelu
      Potrzebowała bym jeszcze mililitrówki ile mam wlać oleju i oleju do amortyzatora i gdzie ile mililitrów
      Z góry dziękuję 
      Pozdrawiam Marjolka
    • maciejla
      Przez maciejla
      Cześć!

Chcę kupić rower, obecnie mam starego górala z marketu, ale trzaskam nim po 100-150 km miesięcznie i chciałbym coś lepszego. Glównie na ścieżki rowerowe, drogi utwardzone, czasami polna ścieżka.
      Budżet mały, trzymam rower na klatce, nie usnę jeśli pod drzwiami będzie stała maszyna za 4k ;-) W Wawie rowery kradną, a nie mogę trzymać w mieszkaniu. 
      Zastanawiam się nad czymś za 1000-1300 zł, pewnie znane Wam modele, jednak nie jestem w stanie ocenić, co lepsze. Pomożecie? Mam 188 cm wzrostu, po roku pewnie zmienię na coś lepszego, jednak chce za parę dni coś kupić w tym budżecie i zacząć jeździć bez czekania na wyprzedaże do września ;-)  
      1. Romer RAMBLER 26 3 
       https://www.sklepmartes.pl/sporty/29685-rower-rambler-26-3-czarno-pomaraczowy-r18k-mtb-26-20-p-768-romet.html?recommender_box_placement=navbarsports_recommended&recommender_box=quarticon#/pe-men/rozmiar-20/kolor-czarno_pomaraczowy
      2. Btwin 
      ROCKRIDER 520
      https://www.decathlon.pl/rower-mtb-rockrider-520-275-id_8378535.html
      ST 100 RR
      https://www.decathlon.pl/rower-gorski-mtb-st-100-rr-id_8400335.html
      3. Jakiś Kross hexagon? Który polecacie? 

Dzięki!
      Jeśli wątek jest w złym miejscu, proszę o przeniesienie.