Skocz do zawartości

[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

@Sobek82

Gdybyś wziął te kasetę w rękę i w drugą wziął Deore, obie bez nakrętek, to gwarantuję, że byś nie poznał która z nich jest która.
Ktoś powie, że się zużyje szybciej... ciekaw jestem. Katuję w przełaju od 5000km kasetę 8rz kupioną za 11$ na Aliexpress i ma się bardzo dobrze.

Co do projektowania, to kasety 11-50 11s Chińczycy mieli wiele wcześniej niż cała konkurencja. Myślę, że ich rynek jest bardzo mocno niedoceniony i mamy po prostu uprzedzenia. Bardzo się cieszę, że takie firmy jak Rockbros, Roswheel, Bolany, Ztto, Sunrace wychodzą w końcu z cienia i kopią innym tyłki robiąc naprawdę niesamowite jakościowo produkty w bardzo dobrej cenie.

Przykład: link - zestaw bikepackingowy na kierownicę od Rockbros. Widziałem to na własne oczy, macałem i zamówię takie same. Bije jakością i ceną Apidurę !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zamówiłem hamulce XT M8000 z tarczami RT86 180/160. Nie od chińczyka... bezpośrednio od Shimano Polska. :D

Zastąpią kupione w sierpniu zeszłego roku SLXy M7000, z którymi mam ciągle problemy. Te pójdą na reklamację, a gdy wymienią je na nowe - na sprzedaż w dobrej cenie, więc czuwajcie. ;)

Do tego okulary Accent Stingray (miały być "ołkleje", ale szkoda kasy przy niszczeniu okularów w takim tempie) i buteleczka Rohloffa, z którym się jednak pogodziłem po baaardzo długim "teście" zielonego Finish Line'a, który szybko znika i syfi napęd.

Edytowane przez TheJW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, perforacja w górnej i bocznej części zdaje egzamin, trzeba tylko uważać na rozmiar, noszę obuwie 44,5 długość wkładki około 29 cm a rozmiar 45-46 jest idealnie dopasowany. Pisząc tego posta zapomniałem że mam je na stopach mimo iż troszkę uciskają przez ściągacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.05.2018 o 23:11, TheJW napisał:

i buteleczka Rohloffa, z którym się jednak pogodziłem po baaardzo długim "teście" zielonego Finish Line'a

Co ile smarujesz tym Rohloffem? Niby takie super opinie a mnie już po 40 kilometrze napęd denerwuje. Raz na mokrym go uwaliłem totalnie i lepiej działał jak czysty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stojak serisowy zamówiony z allegro, bo nigdy sie nie mogę załapać na ten "legendarny" Lidlowy. Jakież było moje zdziwienie po rozpakowaniu paczki :-). 

E2RFqwe.jpg

 

W treści aukcji ani słowem nie wspomniane o marce, cena też wyższa niż Lidlowe promo, ale biorąc pod uwagę, że nie musze jeździć po 3-4 sklepach i szukać dostępności to nie ma co narzekać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...