Skocz do zawartości

[Korba i Kaseta] Oceniamy stan zębatek napędu cz.2


Puklus

Rekomendowane odpowiedzi

Napęd już swoje przeszedł, zbieraj na nowy, w obecnym nie ma sensu wymieniać składowych, bo wszystko będzie przeskakiwać. Jeździj na nim póki się da i szykuj się na wymianę wszystkiego. Z całego napędu pewien cień szans na przyjęcie nowego łańcucha ma największa zębatka korby. Poza nią wszystko jest już zużyte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kasecie brak 2 zębatek do oceny. Jej stan jest nie najgorszy, pokusiłbym sie o spróbowanie jazdy. Nie wiem jak te najmniejsze ... W korbie 2ka ma powoli dość.

 

Tu mam fotkę pozostałych  http://imageshack.com/a/img540/1774/6k5DbP.jpg

Myślę że sprawdzę ją na nowym łańcuchu, jak nie będzie przeskakiwał to zostawię.A jak będzie to może pokuszę się o podpiłowanie według rad z forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

1. xt w stanie dobrym, widać ze sporo jeździła ale jeszcze sporo przed nią, 260zł za ta korbę w tym stanie to dobra cena.

2. slx 2ka do wymiany, 3 do poprawek, cena po doliczeniu zębatki już nie taka kolorowa.

3. slx zdecydowanie w lepszym stanie zętki, a i cena niższa ... póki co 200zł sie opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...