Skocz do zawartości

[ZLOT] VI Oficjalny Zlot FR.org


Hanzo

Rekomendowane odpowiedzi

Brenna: http://www.hucul.brenna.pl/

Byłem, polecam, mają miejsce zamykane, w którym można schować do 1000szt rowerów, jest opcja wykupu na miejscu niedrogich śniadań i obiadokolacji dla chętnych, miejsce na ogień, a szlaki na wyciągnięcie ręki i to jakie:)

Czyli nawet mimo pewnych postów, które zniknęły się dało?;​)

 

 

Popieram propozycje Przeora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie poprzednie złoty były właśnie w jednym miejscu np. schroniska górskie, młodzieżowe i tak jak ostatnio - duży pensjonat (jak można tak to nazwać). Wszyscy są w jednym miejscu co jest bardzo na plus :-)

 

A z ceny według mnie na pewno coś urwie, wreszcie zakup hurtowy :-)

 

Wysłane za pomocą Tapatalk.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mike

 

Bylem na dwoch ale zawsze byly to miejsca gdzie pomiescimy ok 50 luda. W glucholazach bylo to schronisko szkolne a w zeszlym roku wiekszy pensjonat. Ale zawsze jest super towarzystwo :P integracja musi byc ;) nie wazne gdzie, byle byloby gdzie posiedziec wieczorami i zrobic ognisko :) i oczywiscie posmigac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brenna: http://www.hucul.brenna.pl/

Byłem, polecam, mają miejsce zamykane, w którym można schować do 1000szt rowerów, jest opcja wykupu na miejscu niedrogich śniadań i obiadokolacji dla chętnych, miejsce na ogień, a szlaki na wyciągnięcie ręki i to jakie:)

 

Cena za nocleg 40pln + ewentualnie 15zł śniadanie i 20zł obiadokolacja ale niestety Hucuł odpada. W tym terminie nie ma wolnych miejsc, są tydzień wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzedziłeś mnie Przeorze, dziś mi też z Hucuła odpisali, że nie ma możliwości noclegu z powodu kolonii. Nadal uważam że czerwic byłby optymalny ponieważ jest przed sezonem wakacyjnym, i nie było by problemu jeżeli ktoś chciałby przyjechać wcześniej lub zostać dłużej. Pytałeś może jeszcze w innych miejscach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...