Skocz do zawartości

[ZLOT] VI zlot fr.org - Koszulki


Zymelka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Skoro juz sie tak temat zlotowy rozwinal to moze w koncu uda sie ogarnac koszulki zlotowe.

 

Oprocz szaty graficznej moge podjac sie tego zadania. Zrobilem maly wywiad wsrod lokalnych firm zajmujacych sie nadrukami na koszulki i sa w stanie to zrobic.

 

Czy jest ktos kto moglby zrobic grafike na koszulki?

 

Teraz założenia :

 

- motyw przewodni : jak łatwo się domyślić rower / IV zlot forumrowerowe.org etc

- projekt przedstawiamy w postaci 2 obrazków przód/tył

- koszulkę można personalizować czyli nick na karku, rękawie lub w obu miejscach równocześnie (projekt musi to uwzględnić ).

 

Z posrod przedstawionych prac, demokratycznie poprzez ankiete wybierzemy zwyciezce i wtedy moge zabierac sie za reszte :)

 

Mam nadzieje ze w tym roku cos z tego wyniknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, więcej rowerowania to brzuch nie będzie rósł :) Chociaż mam tak samo jak Ty, od 4 miesięcy jestem w delegacji i w weekendy nie ma kiedy nawet pośmigać dłużej niż godzinę...

Co do bluz - dowiem się, koszulki są dobrej jakości tj. wysoka gramatura i trwały nadruk (wiem z własnego doświadczenia).
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszą być ładne i ładniejsze. Na razie kolega ogarnia to co wyżej. Jak zakończy to zbierzemy chętnych kto chce. Debaty, ankiety, głosowania są ok, ale jak pokazuje doświadczenie kończy się to tym, że nie ma żadnych, ani brzydszych ani ładniejszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Projekt się kroi:)

 

2498218404b259b8.jpg

 

Naprawdę? Naprawdę po prostu podmieniamy napis na już wykonanym projekcie?

Nie mówiąc już o tym, że to jednak krosiarskie forum wiec gdzie duże fulle, gdzie piwo jak to środek sezonu i trzeba łydę trenowac:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doprawdy, nigdy bym nie podejrzewała ze Milordowie aż tak wyrafinowany dowcip mają, że żart niskiego lotu nie dla ich oczu... ale doceniam dbanie o moja trzeźwość i, szczególnie, formę w trakcie sezonu. Cóż bym sama w temacie uczyniła!

No, ale nadal uważam, ze ten wzór lepie banglał z oryginalnym tekstem. Beacause of reasons.
Choć oczywiście jest pewna szansa, że w pełni ukończony nagle zmieni swój wyraz tak aby zachwycać;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam po długiej przerwie w tym temacie. Niestety osoba która miała zrobić koszulki na zlot wyjechała nagle za granicę i wszystko się posypalo. Jeżeli jest ktoś na siłach to mogę oddać gotowy projekt przygotowany w corelu do wykonania nadruku na koszulkach.

Chociaż czas już goni I raczej wątpię ze się zorganizujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem mały rekonesans i idzie to ogarnąć.

Dla 30 koszulek czarnych z sitodrukiem w 2 kolorach powinno się zamknąć w 25 zł od sztuki, a może udałoby się taniej (pytałem o koszulkę jaka była na 2 zlocie, czyli biało-czerwone nadruki z przodu i z tyłu)

Można też zrobić prasowankę jaka była na koszulkach zlotowych, ale ponoć sitodruk trwalszy.

Zymelka, jeśli możesz wrzuć tutaj jaki jest finalny projekt to może się i chętni znajdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...