Skocz do zawartości
Mieciu

Logo forumrowerowe.org - pliki do pobrania

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• CannodaleRider
      Przez CannodaleRider
      Witam, 
      Przymierzam się do zakupu roweru enduro w kwocie do 3500zł, (max 4000zł jeśli dopłata będzie opłacalna), ma być to rower używany.
      Mój Wzrost to 175cm, a wysokość nogi od wewnętrznej to 84cm.

Wymagam:
      1. Dwóch amortyzatorów ze skokiem min. 140mm przód/120mm tył.
      2. Ramy z włókna węglowego/aluminium i wagi roweru, która nie będzie przekraczać 13 kg.
      3. hamulców Hydraulicznych
      4. Systemu napędowego wymienionego po dwu kropku: 3x11, 3x10, 3x9, 2x11,2x10,1x11,1x10. Ale najbardziej zależy mi na napędach z dwoma lub trzema tarczami z przodu (3x....).
      5. Wymagam też aby rower nie rozleciał się podczas wyższych skoków 2-3m (Wytrzymałej konstrukcji)
      6. Ma to być rower na kilka lat.
      ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      Moje typy to:
      1. Rower górski Scott genius 26 full Carbon
      2. Rower specialized enduro, mtb na karbonowej ramie rozmiaru L
      3. Lapierre xcontrol 210 enduro/freeride/dh
      4. Rower enduro Scott Genius 60
      Szczerze, najbardziej podoba mi się rower nr. 1.
      -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      Oczywiście zachęcam do wysyłania waszych propozycji w tym przedziale cenowym

Z góry dziękuję!
    • Gość Rafał
      Przez Gość Rafał
      Witam wszystkich rowerowych maniaków.Doradzcie co lepsze do jazdy w mieście fitness vs cross????
      Obecnie jeżdże na starym trekkingu w którym jest lichy amortyzator który i tak nie pracuje jak należy dodatkowo waga roweru na poziomie 17-18 kilogramów to sporo.co byście wybrali jeżdże tylko po twardej nawierzchni ale nie wiem czy jestem gotowy na szose.do miasta na scieżki wolałbym coś wygodniejszego.jeżeli ktoś ma chęć coś od siebie dodać to zapraszam.jeszcze powiem że mam upatrzonych kilka modeli fitness jak i crossowych.pozdrawiam
    • goodfella
      Przez goodfella
      Witam wszystkich forumowiczów,
      Wszedłem ostatnio w posiadanie ciekawego roweru, mam tylko ogromny problem z ustaleniem producenta ramy.
      Czy jest ktoś w stanie mi pomóc, z góry dziękuję.

• OnionBro
      Przez OnionBro
      Mój przedni amortyzator to (wstyd!  ) Zoom 327 pod koła 26". W kategorii "Amortyzatory" nie ma takiej kategorii i nie zamieściłem pytania w obawie przed teleportacją do archiwum. 
    • sznib
      Przez sznib
      Zapraszamy osoby z Przemyśla i okolic, choć nie tylko

http://www.bikeprzemysl.pl/index.php/kunena-forum