Skocz do zawartości

[Powitania] Do nowych forumowiczów cz.3


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Cześć, 
Mateusz, ojciec dwójki małych dzieci. Forum śledzę dłuższy czas, zarejestrowałem się, bo nie lubię nie brać udziału w dyskusjach o czymś, co mnie interesuje. 
Poza tym nie jestem rowerowym omnibusem i będę potrzebował kilku porad. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Jestem Łukasz, i śmigam pod trójmiastem na starym marketowym trekkingu, ma on już ze 12 lat, zdążyłem w nim wymienić wszystko, poza ramą, przednim kołem i kierownicą z widelcem. A, no i zostały w nim jeszcze tak ważne oryginalne elementy, jak błotniki i bagażnik ;) Ogólnie sama rama stalowa i ciężka jak czołg, ale jakoś się do niej przyzwyczaiłem, i sporo kilometrów na niej przejechałem, i mam nadzieję trochę jeszcze przejechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, tu Mariusz z Wawy. Jestem po powrocie na rower 10 lat temu (stary ale jary Mongoose) i zmianie na nowy (Marin Bobcat Trail 3). Trasy głównie do pracy, wycieczki z młodymi po mieście (uwielbiamy letnie nocne wyprawy w Centrum) i przymiarka do latania po górkach z racji sąsiedztwa Fortów Bema. Pozdrawiam. 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Forum czytam już jakiś czas, przyszła pora się zarejestrować. Ujeżdżam coś, co teraz nazywają retro MTB (26", CrMo, sztywny widelec itp., rocznik 98), mam go od nowości, czyli sam też trochę "retro" jestem. Solidny, choć raczej nie najbardziej prestiżowej marki (Rockrider z francuskiego Decathlona, polskiego jeszcze nie było). Cały rok do pracy, plus weekendowe wycieczki, uzbiera się 3000 km rocznie.

Męczyć Was będę głównie w tematach warsztatowych, bo postanowiłem przejść na samodzielne serwisowanie i wymiany części (serwisy niezbyt poważnie podchodzą do takich staroci, zwłaszcza mniej prestiżowych marek). Chyba, że rower padnie wcześniej niż ja, to wtedy w wątkach "co wybrać" 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Cześć czołem. Na rowerach jeżdżę odkąd pamiętam. Mój 15-letni mtb poszedł na działkową emeryturę i założyłem konto celem porady zakupu nowego sprzętu. Po latach jazdy odszedłem do przekonania że szukam 90%-szosa, 10%-szuter. Single itp. mnie nie interesują. 

Przeszedłem w tym roku przez rowery triban rc520 i romet boreas 2. W obu przypadkach mocno się zawiodłem ich jakością. 

 

Po latach wracam do "forumowania", bo już widzę że jest tu mnóstwo dużo bardziej doświadczonych i na czasie z trendami, jeżeli chodzi o osprzęt. 🤝

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...