Skocz do zawartości

[rower] Kross Level A6


Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, że większe znaczenie ma długość nóg niż sam wzrost, do tego trzeba doliczyć odpowiedni rozmiar w zależności od stylu jazdy (bardziej extreme mniejszy, spokojniej większy).

 

Ale i tak najważniejsza jest długość górnej rury, a nie sama jej wysokość, która łatwo może być kontrolowana sztycą.

 

Ważne jest by odległość od górnej rury do krocza gdy stoimy okrakiem na rowerze :ermm: wynosiła co najmniej 10cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

morph to nie to samo, nawet z wyglądu :whistling:

Już prędzej przypomina ramę z A2.

 

dla serii level (A4-A8) wagi wyglądają mniej więcej tak

17 - 1,70

19 - 1,77

21 cali - 1,85 kg

 

Twoja może wazyć koło 1,95 kg, bo 19-tka Morpha ponoć waży 1,87 kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej sorry że się trochę podepnę pod temat rozmiarów, ale jaki powinienem wziąć na 180cm? (mam 14 lat, rosne). Wiem, że najlepiej usiąść, ale ja nie wiem, który wziąć (siedziałem już). 19" lub 21". Rower to specialized HardRock XC comp. Na 12" mam moze 2 cm do kroku, ale jeszcze urosnę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

moja waga 85-90kg

 

rama wystarczajaco sztywna, w porownaniu do konkurencji jak zwykle w przypadku krossa i jego rowerow, za te pieniadze najlepszy wybor

 

przy mocnym deptaniu korba lx h2 delikatnie plywa - widoczne jak lancuch jest na blacie i cisne pod gorke, ale to w ogole nie przeszkadza, acz swiadczy o tym ze mufa moglaby byc sztywniejsza, reszta ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano musi, wiesz przy takiej wadze to trzeba miec pecha zeby cokolwiek strzelilo :voodoo:

 

co do tego plywania korby to tez dodam, ze pod moimi chudziutkimi nozkami prawie wszystkie ramy plywaja, bez roznicy jaka korba w nich siedzi

 

ew poszukaj meridy albo cuba, bo na allegro trafiaja sie czesto megaokazje i warto dolozyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...