Skocz do zawartości

Wyniki na pętli dookoła Parku Śląskiego


Woland11

Rekomendowane odpowiedzi

 

Paulinie chodziło o to, że Ty masz jechać ;)

 

Który dzień ? Wtorek pasuje ? To sobie jeszcze przez poniedziałek rower odchudzę :P

 

Wprost ; jedziesz, czy nie ? Porażka boli ? No sorry, są lepsi niż Ty.

A niech se będą, nie jeżdżę dla kogoś tylko dla siebie

Przybiorę trochę błoto by było łatwiej dla was.

Wtorki, Środy i Czwartki mam zajęte od 14, może piątek lub poniedziałek

 

A2i przejedziemy zmierzymy czas i wyjdzie jak jest naprawdę, tak jak spotkasz człowieka, którego uważasz za wymysł.

To co poniedziałek czy piątek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Paulinie chodziło o to, że Ty masz jechać ;)

 

Który dzień ? Wtorek pasuje ? To sobie jeszcze przez poniedziałek rower odchudzę :P

 

Wprost ; jedziesz, czy nie ? Porażka boli ? No sorry, są lepsi niż Ty.

 

Moze byc wtorek, byle nie poniedzialek, bo wtedy kaca lecze ;) pogoda piekna sie zapowiada, bedzie dym! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

Następny co zabiera głos, a nie pojęcia jak park śląski wygląda, żal



A wątek jest o jakimś Stujumperze i przekomarzaniach czy w ogóle istnieje, czy o wynikach na tej pętli, bo czasów od dłuższego czasu jakoś nie widzę.

Temat służy Wam raczej do nabijania pustych postów i moderacja powinna zamknąć ten spamerski temat, o co zresztą sam kilka postów wcześniej postulowałeś.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przybiorę trochę błoto by było łatwiej dla was.

Wtorki, Środy i Czwartki mam zajęte od 14, może piątek lub poniedziałek

 

A2i przejedziemy zmierzymy czas i wyjdzie jak jest naprawdę, tak jak spotkasz człowieka, którego uważasz za wymysł.

To co poniedziałek czy piątek?

 

kiedy masz urodziny ? ktoś przed chwilą podsunął mi pomysł na prezent dla Ciebie: kubek z napisem "I'm the boss - robię wszystkie podjazdy szybciej niż Chuck Norris, jestem szybszy niż Superman, mówcie mi Tytanowe nogi!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy masz urodziny ? ktoś przed chwilą podsunął mi pomysł na prezent dla Ciebie: kubek z napisem "I'm the boss - robię wszystkie podjazdy szybciej niż Chuck Norris, jestem szybszy niż Superman, mówcie mi Tytanowe nogi!"

Chętnie chce taki kubek

Proste raz dwa trzy Poniedziałek godzina 18 Żyrafa i robimy pętle, każdy się przekona w co nie wierzy i będzie po sprawie. Zweryfikuje się pewne fakty i mity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie chce taki kubek

Proste raz dwa trzy Poniedziałek godzina 18 Żyrafa i robimy pętle, każdy się przekona w co nie wierzy i będzie po sprawie. Zweryfikuje się pewne fakty i mity

 

będę śledził Wasze poczynania i mam nadzieję, że wszystko zostanie udokumentowane na youtube a nie na "słowo"  :)

 

czyli podsumowując mamy pojedynek Fiiiiiliiiiiiip Tyyyyyytanowe Nooooogi vs Legendary Stujumper :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkasz w Wawie, nie masz pewnie zielonego pojęcia, jak wygląda WPKiW, a się udzielasz. W jakim celu ? Chcesz się pośmiać ? Włącz sobie tv.

 

Nie mam pojęcia, podobnie jak ty nie masz pojęcia jak wygląda np. WAT czy Szczebel (ale nie ten Śląski). Istotnie, chcę się pośmiać, bo lubię.  Ale rozumiem, że niektórzy nie lubią, spoko, bywa. Adios.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę śledził Wasze poczynania i mam nadzieję, że wszystko zostanie udokumentowane na youtube a nie na "słowo"  :)

 

czyli podsumowując mamy pojedynek Fiiiiiliiiiiiip Tyyyyyytanowe Nooooogi vs Legendary Stujumper :D

Bez ciebie nie zweryfikujemy wszystkiego, przybądź panie szybkie nogi

 

Jedna pętla to nie sztuka, co z tego, ze dasz wszystko z siebie, a na drugiej petli sie przewrócisz, be nie bedziesz miał sił nawet zejść z roweru 3-4 kółka to co innego-po tym poznaje sie mistrza :)

Tu się z tobą muszę zgodzić niestety

 

ps. Devil jak mi się uda to rezerwuj środę na IC, jak się wyrwę wcześniej to jademy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna pętla to nie sztuka, co z tego, ze dasz wszystko z siebie, a na drugiej petli sie przewrócisz, be nie bedziesz miał sił nawet zejść z roweru 3-4 kółka to co innego-po tym poznaje sie mistrza :)

Stujumper zatem chcesz się ściagąc z biker90 kilka okrążeń ???

 

Filip no niestety nie zobaczę Waszego pojedynku na żywo bo pracuję i nie mam opcji w tygodniu na rower... ale nic straconego, ktoś na pewno przybędzie i zarejestruje fakt kto zostanie zwycięzcą i komu należy się złoty kubek mistrza tytanowych nóg :) 

 

aż ciekaw jestem czy wszechmocny Filip da radę stujumperowi :D qrde ten pojedynek powinni w eurosport transmitować !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę śledził Wasze poczynania i mam nadzieję, że wszystko zostanie udokumentowane na youtube a nie na "słowo"  :)

 

czyli podsumowując mamy pojedynek Fiiiiiliiiiiiip Tyyyyyytanowe Nooooogi vs Legendary Stujumper :D

 

 

To na chwilę obecną znam zwycięzcę ;) Rower Stu waży jakieś około 5kg mniej, niż A2 Filipa, co dużo daje i kolega Stu, przejedzie pętlę szybciej, nawet nie spinając się. Zresztą zobaczymy. Może ktoś chętny na stoper - start - meta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie zamierzam z Stu ścigać nawet, też obstawiam Stu na zwycięzcę niestety

 

Filip mnie i Paulinie mówiłeś co innego, że Stu albo nie istnieje albo to jakaś ściema i nei da się kręcić czasów takie jak on na początku wątku zapodał, zatem bądź łaskaw nie migać się teraz bo wychodzisz na krótko mówiąc "zleksza" dupka... a nasze wpisy z Pauliną to była prowokacja i nawet Stujumper dobrze o tym wie, całe forum zajarzyło, że robimy sobie jaja, tylko nie Ty..... to jest po prostu niebywałe.. i żenujące :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i teraz mam dylemat bo jak przegram to co? Śmiech na sali! ;o

 

przegrywa ten kto nie podejmuje walki :) jak podejmiesz to będziesz wygranym :)

strasznie żałuję, że to w pn, a nie pod koniec tygodnia jak wrócę... chciałbym widzieć ten pojedynek 7-8 kółek :)

 

ciekawe kto kogo na ile kółek odstawi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...