Skocz do zawartości

[3500-3700] Author na długie wyjazdy


Mati113

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zaznaczam na wstępie że niestety nie znalazłem tematu w którym byłaby zawarta odpowiedz na moje pytanie. Poszukuje roweru (mile widziany rower firmy Author) na długie dystanse - 100/200km. Jeździć będę zarówno zimą jak i latem - po różnych drogach. Czasem małe laski, czasem normalna płaska droga.

Myślę że kwota którą mógłbym przeznaczyć to maksymalnie 3700,-. Jak już zaznaczyłem wyżej mile widziany rower firmy Author. Myślałem o Missionie 2013 - poniżej podaje jego specyfikacje.

 

 

 

 

 

MISSION RAMA: podwójnie cieniowana aluminium 6061 700c WIDELEC: RST Vita TnL (60 mm) olejowy blokada skoku KORBA: SUNTOUR NCX-T418 48-36-26 (170/ 175 mm) PRZERZUTKA PRZEDNIA: SHIMANO Alivio (34,9 mm) PRZERZUTKA TYLNA: SHIMANO Deore MANETKI: SHIMANO Deore (27) KASETA: SHIMANO HG-50-9 11-34 (9) PIASTY: AUTHOR Xenon Disc 32 otwory HAMULCE: TEKTRO Draco WH tarczowe hydrauliczne 6"" OBRĘCZE: AUTHOR Argon Cross 32 otwory OPONY: AUTHOR PANARACER Rolling Stone Cross 700 x 42c SIODEŁKO: AUTHOR Sphere Gel WAGA (kg): 13,6 kg/ 20""

2.969,00

 

Pozdrawiam.

 

PS. Mój ostatni temat został odrzucony z powodu błędnego tematu, więc myślę, że tym razem opisałem go prawidłowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc najlepiej jutro wybrałbym się po zakup roweru :) Czy w cenie do 3500zł najrozsądniejszym wyborem będzie Author Codex? A może model z innej firmy? Najprościej mówiąc chciałbym coś nowego w tej cenie najlepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...