Skocz do zawartości

[Zlot] V Oficjalny Zlot FR.org


kyloziom

Rekomendowane odpowiedzi

Moja graciarnia jest prawie na finiszu a o jedzenie nie martw się Mokry najwyżej nakarmimy cię mlekiem z własnych piersi i kamieniem górskim dającym moc PRO :teehee: ,jak będzie Biedrona na miejscu to nawpychasz się za 20 zł dziennie aż do bólu,jaki chcesz ten plecak?? Masz coś konkretnego na oku??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ciach]

ja jedyne co zacznę już przygotowywać to forma bo z tym może być najgorzej

jak forma będzie to reszta się ogarnie :-)

 

Panie, rozumiem, że chce Pan nam zdjęcia ze szczytów cykać.. kiedy to wpychamy rowery pod górę? :D

A tak poważnie, to z tą formą nie przesadzajmy - przy tak dużej ekipie i tak tempo jest zawsze bardzo turystyczne i każdy na każdego poczeka (np w schronisku popijając zimne piw... znaczy ten.. izotonik :) )

 

No i ktoś poruszył temat ognisk.. taak.. każde kończyło się w inny sposób :P Przyznam, że nie wiem jak skończy się kolejne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się zrobi konkursa na najszybsze 200(gram) albo o złocisty puchar kto zje więcej zupy chmielowej w czasie 20 s,konkursy i konkurencje można mnożyć całą noc tylko zawodnicy muszą wytrzymać tempo :laugh: :laugh: no i Miss Forum wybrać trzeba,może troszkę za wcześnie wyskoczę jak królik z kapelusza czarodzieja ale muszę zapytać na jakim ogumieniu kto jedzie lub co zabiera ze sobą??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...