Skocz do zawartości

[Zlot] V Oficjalny Zlot FR.org


kyloziom

Rekomendowane odpowiedzi

Jasinski tylko tym razem jak zamierzasz dojezdzac w nocy(czyt. po 24) to lepiej miej ze sobą lampkę ;) bo ostatnio przyjechaleś/dojechałeś chyba troszkę na "cufala" , że Cię żadne auto w tych ciemnych lasach nie ######..... na drodze:P

 

U nas w śląskim ostatnio nawet mocno na######a..... na rowerach jeżdżą w kamizelkach odblaskowych <śmiech>

 

premier no będzie grubo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shadok zakupiłem jakiś czas temu Skyrey'a na Cree XM-L która daje radę nawet w lesie przy powiedzmy 20km/h :)

 

Zobaczymy bo z racji że mam jakieś 200-220km do miejsca zlotu może pojade całą droge rowerem, zresztą gdyby pkp to może się plan zmienić do lipca więc wyjdzie jak wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiu nie martw się o mostek wezmę na zapas dodatkowy na przekór szydercom będzie dobrze,o jedzenie martwić się nie ma co bo na miejscu jest tego od groma tak samo jak i noclegi lato będzie to pod chmurką można kimnąć i coś złapać do jedzenia,zupka z szyszek i mchu z dodatkiem żuczków i larw wysokobiałkowe danie :sick: :sick: :sick:

Wiecie bądź nie wiecie, wierzyć chcecie czy nie chcecie, krasnoludki moi mili przecież są na świecie. Małe i duże, grube i chude, każdy z nich to przyjazny dzieciom, sympatyczny krasnoludek

Posłuchajcie krótkiej bajki, o krasnalu Talarku, który chciał pozostałym towarzyszom ugotować obiad w wielkim garnku. Zupę szykował przyjaciołom z tego, co znalazł w lesie, a jak wiadomo las dużo dobrych darów ze sobą niesie. Na sam smak zupy, która miała powstać, krasnal oblizał się radośnie

Wziął wielki gar i zaczął specyfiki wrzucać, gdy tymczasem do otwartej buzi wleciała mu mała mucha. Chciał ją krasnal usunąć skutecznie

Gdy z muchą wygrał walkę wreszcie, zaczął zupę szykować nareszcie: leśne maliny,

jeżyny

szyszki

liście

do garnka zaczął pakować.

Mieszał w wielkim garnku drewnianą łyżką, aż się niechcący poparzył biedaczysko

Chcąc skosztować zupy, wziął małą łyżeczkę i podmuchał gorącą zupę troszeczkę

Zupa wydała mu się wielkim rarytasem

więc oblizał się tymczasem

Zaproszeni goście stwierdzili, że zupa Talarka to nie żaden koszmar

i że kucharzem Talarek śmiało może zostać. Kosztując zupę zdali sobie sprawę

że będzie ona doskonałym obiadem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie i tak najbardziej interesuje pizzeria :D

 

Ja się w tym roku też postaram pojawić. Musi być bardzo zabawnie poznawać na nowo starych znajomych z forum ;)

 

A co do pizzerii to chodzi o tą w Świeradowie? Bo jak tak to obawy są słuszne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pięknie. Trasy na filmach miodne, co by tylko było mniej pchania pod górę niż na ostatnim zlocie :D

Zastanawia mnie tylko kwestia singla pod Smrekiem i grupa dajmy na to optymistycznie 60 osób ;P Może być wesoło.. jak co roku zresztą ;)

Zlot to taki "must be" w moim kalendarzu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jak najbardziej piszę się na kolejną edycję zlotu B)

Według mnie przy takiej ilości osób trzeba będzie podzielić się na jakieś małe grupki inaczej wiadomo - w dużej grupie łatwiej o jakiś wypadek czy problemy. Zawsze później spotka się na dole już po samej jeździe.

Coś się na pewno wymyśli B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pięknie. Trasy na filmach miodne, co by tylko było mniej pchania pod górę niż na ostatnim zlocie :D

Zastanawia mnie tylko kwestia singla pod Smrekiem i grupa dajmy na to optymistycznie 60 osób ;P Może być wesoło.. jak co roku zresztą ;)

Zlot to taki "must be" w moim kalendarzu ;)

 

Hehe, im wyżej wepchniesz tym ciekawiej w dół :)

 

Nie będzie pchania, będzie wnoszenie:)

https://picasaweb.google.com/104283168019702526674/20120706084ZlotFRORG#5762857057182721778

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha :D Dlaczego nie musiałem nawet wchodzić w linka, żeby wiedzieć jakie zdjęcie chcesz pokazać.. : )

Chociaż te podejście miło wspominam :D Ile się człowiek nagadał..! ;)

 

Ja tam liczę, że będzie ciekawie i w górę i w dół ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli o mnie chodzi takich imprez w roku powinno być więcej.

 

 

takich imprez jest więcej w ciągu roku ;) sam w sezonie 2012 byłem na 4 takich imprezach pod szyldem forumrowerowego.org ;)

miałem ogromną przyjemność bywać na mini zlotach fr.org z ekipą dolnośląską :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...