Skocz do zawartości

[Zlot] V Oficjalny Zlot FR.org


kyloziom

Rekomendowane odpowiedzi

Takie dwa pytania na szybko:

 

- orientujecie się czy tam, gdzie mieszkamy będzie wi-fi? albo gdzieś w pobliżu?

- myślicie, że jak ładnie poproszę to mogę liczyć na udostępnienie jakiegoś czajnika/kuchenki? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W samym ośrodku wifi niet. Ale jest np. w pizzerii La gondola w której właśnie spożywamy.

 

W samym ośrodku wifi niet. Ale jest np. w pizzerii La gondola w której właśnie spożywamy.

 

 

Mała próbka z dzisiejszego tripa na Stóg.

 

 

P.S. Czajnik yest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja biedny przeglądam wątek, oglądam filmiki i tylko płaczę w poduszkę że nie mogę być na zlocie :wallbash:  

 

może jest ktoś chętny (może pośród pozostałych niedoszłych zlotowiczów?) na wypad w to samo miejsce na przełomie sierpnia/września?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pogoda dopisala, troszke pokropilo ale i tak bylo pieknie :) stog izerski i smrek zaliczone, do tego zjazd (trawers z rowerem na plecach) :D 2km korytem rzeki...... Tak niestety konczy sie jazda na skroty...

A teraz juz relax na sloneczku przy zimnym.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała próbka z dnia dzisiejszego:

 

http://www.youtube.com/watch?v=H8-7J6YPsEM&feature=youtu.be

 

Po polskiej stronie zdecydowanie fajniejszy jest czarny singiel, zwłaszcza że łączy się  w pewnym momencie z czerwonym czeskim, który jest jeszcze fajniejszy.

 

Postanowiliśmy więc trzasnąć dwie pętle pod rząd. Skutek - ok. 50 km i ponad 2,5 kkm przewyższenia. Nogi mi wyszły z rzyci, że tak to ujmę - ale warto było ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja biedny przeglądam wątek, oglądam filmiki i tylko płaczę w poduszkę że nie mogę być na zlocie :wallbash:  

 

Też zaglądam i mam nadzieję, że za rok będę na swoim miejscu, to jest na zlocie.

 

Tras aż tak bardzo nie zazdroszczę... sam za chwilę wsiadam na rower i zrobię epicką trasę:  będzie to 5km z dużymi trudnościami technicznymi (polski asfalt, torowisko tramwajowe), nabiję kolosalne 20 m przewyższenia i przysiądę na ośmiogodzinny odpoczynek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam prośbę:

 

Jedzie ktoś przez Kraków lub Katowice i ma 2 miejsca osobowo-rowerowe wolne (2 bagażniki mam), okazało się, że mam wolne w ten weekend i chętnie bym się na zlot wybrał, ale po wczorajszej podróży pociągami na Maja Race nie mam ochoty tego powtarzać w następny weekend. Oczywiście zrzucamy się na paliwo i na czteropak dla kierowcy  :)

 

Jak coś to czekam na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...