Skocz do zawartości

[kurtka Adidas climawarm] Kurtka zimowa na rower Adidas ClimaWarm,czy warto?


tymooteusz

Rekomendowane odpowiedzi

O ile mi wiadomo Adidas wycofał się z produkcji odzieży dla rowerzystów pozostawiając pole działania dla konkurencji.

Jednakże w necie znaleźć można w dosyć okazyjnych cenach kurtki zimowe rowerowe Adidasa, chociażby jak ta Adidas ClimaWarm za 139PLN.

 

Cechy kurtki:

- Kurtka zimowa wykonana w technologii ClimaWarm

- Tył kurtki wykonany z materiałów o zwiększonej przepuszczalności

- Odblaskowe elementy zwiększają widoczność podczas jazdy

- Praktyczna kieszeń na plecach zapinana na zamek błyskawiczny

 

http://www.forumrowe...&attach_id=5683

 

Logowanie - Forum Rowerowe - Największe w Polsce

 

Logowanie - Forum Rowerowe - Największe w Polsce

 

Czy warto wydać te 139 PLN, czy kurtka ta może spełnić oczekiwania rowerzysty, który od czasu do czasu wyskoczy zimą na rower i nie chce na nim zamarznąć?

post-127329-0-51521600-1353699649_thumb.jpg

post-127329-0-81622100-1353699656_thumb.jpg

post-127329-0-68047100-1353699666_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem miesiąc temu bluzę adidasa Climawarm i spisuje się znakomicie, ogólnie wolę kupić sprawdzone bluzy/kurtki adidasa niż Mimo itp.

 

Poniżej link do bluzy i sklepu, mają teraz duże rabaty

 

Bluza ocieplana Adidas Response CW niebieska - AirBike

 

Czy ta bluza nadaje się jako dodatkowa warstwa pod kurtkę? Szukam czegoś na zimę i mam z tym spory problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem taka kurtkę tylko niebieską.

http://www.rowerowys...a-o_l_3555.html

Z tyłu ma typowe 3 otwarte kieszenie co -moim zdaniem- jest zdecydowanie praktyczniejsze niż jedna kieszeń zapinana na zamek.

Jest typowo zimowa, bardzo ciepła.

Uważam, że jeśli szukasz kurtki na zimę to wątpliwe, żebyś za te pieniądze znalazł coś lepszego.

Gdyby był dostępny rozmiar XL to sam bym kupiłbym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy ta bluza nadaje się jako dodatkowa warstwa pod kurtkę? Szukam czegoś na zimę i mam z tym spory problem :)

 

Oczywiście, stosuję bieliznę Spaio, potem bluzę i na wierzch kurtkę Crafta 3-Layer lub North Face'a gdy jest poniżej zera, Myślę, że na wiosne i lateo będzie to warstwa wierzchnia. Tylko uważaj na rozmiar, zamówiłem na początku L, mam 188 cm i ok 100 w klacie - okazałą się sporo za mała, wymieniłem na XL i jest super, chociaż jak trochę schudnę to będzie idealna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Ja kupiłem miesiąc temu bluzę adidasa Climawarm i spisuje się znakomicie, ogólnie wolę kupić sprawdzone bluzy/kurtki adidasa niż Mimo itp.

 

Poniżej link do bluzy i sklepu, mają teraz duże rabaty

 

http://www.rowerowysklep.pl/adidas-bluza-ocieplana-adidas-response-cw-niebieska-o_l_2835.html

 

 

Powiedz mi jak jest z rozmiarówką tej bluzy. Nie mam możliwości przymierzenia, mam wzrost 176, około 74 kg wagi, więc raczej w miarę szczupełj budowy ciała. Wejdę w M-kę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Powiedz mi jak jest z rozmiarówką tej bluzy. Nie mam możliwości przymierzenia, mam wzrost 176, około 74 kg wagi, więc raczej w miarę szczupełj budowy ciała. Wejdę w M-kę?

Ja kupiłem L 188cm i 100 w pasie ale musiałem odesłać bo była bardzo ciasna. Także dla Ciebie chyba taka L byłaby idealna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...