Skocz do zawartości

[SS MTB] Jednobiegawcze MTB


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Od ostatniego chwalipięctwa minął rok. W tym czasie w Gienku zaszły drobne zmiany.
Pojawiła się srebrna biżuteria w postaci retroklamek stx, polerowanych zacisków bb7 i rogów (na razie nie widzę ich zalet, może docenię w dłuższych trasach). 

Doszły też chińskie platformy i skórzane siodło. Też chińskie. 

Kolejna zmiana, to przeróbka przedniej piasty z szybkozamykacza na oś thru bolt 9 mm. No i na koniec łańcuch, bo jednak poprzedni był przerostem formy nad treścią.

Oto efekt.

 

IMG_20190430_151250.jpg

IMG_20190430_151403.jpg

IMG_20190430_151331.jpg

Edytowane przez Roballinho
  • +1 pomógł 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przewagi EBB w napędzie singlowym:

a) wygląda koszernie

b) wygląda koszernie

c) możesz ustawić bb drop, ale przy bsa ekscentryczność +/- 3mm, to w tym punkcie niewiele (mając na uwadze, że jeszcze łańcuch napiąć trzeba)

IMHO w tym przypadku bierz napinacz i ustaw sprężynę tak, żeby napinać łańcuch "do góry".

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...

O cholera jasna.  A w końcu St.Anton'a pogoniłem bo niepamiętamdlaczego i pojechałem na mym eks-Cooker'ze.  I było OK.  Ale...

SSUK Scotland 19'.JPG

...ale teraz chciałem Wam życzyć ZDROWIA, radości, mocy, szczęścia, wiatru w plecy i w kołach i oby 2021 przyniósł nam pierwszą ofycjalną edycję SSPL.  Trzymcie rękę na pulsie, niebawem zaczniemy kombinować.  

POZDRo-:ver Łobuzy :devil:

  • +1 pomógł 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.12.2020 o 16:52, kazafaza napisał:

...ale teraz chciałem Wam życzyć ZDROWIA, radości, mocy, szczęścia, wiatru w plecy i w kołach i oby 2021 przyniósł nam pierwszą ofycjalną edycję SSPL.  Trzymcie rękę na pulsie, niebawem zaczniemy kombinować. 

Wzajemnie! ...ale czemu teraz, jak mnie kolana zaczynają nawalać?! ;)  

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żebyśmy mieli szanse Cię dogonić Wodzu :devil:

...a na poważnie - wykonaliśmy pełny i długoterminowy zwrot ku macierzy więc będąc na miejscu jestem w stanie coś wyczarować, mam nadzieję.  No i na rozgrzewkę może wykombinujemy wycieczkę w bardziej płaskie tereny aby nie popsuć zawodników na dzieńdobry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja wiem, mi w kolarstwie najbardziej podoba się jedzenie i odpoczynek,  i bez względu na rodzaj transportu zagryzam zęby i przetrzymuję część rowerową i czekam na najlepsze. Lody w Bydgoszczy, Garnek w Zawierciu, Zupa w Bielawie, Danie dnia wy Borne, no i ze trzy razy nieszczęsny Kał Donałd też się zdarzył z Glizdoburgerem za trzy zeta.

Zacofaniu treści w żaden sposób  nie wolno pobłażać i taka refluxowa przesada grubo przerysowuje dynamikę spotkań :)

  • +1 pomógł 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmęczyć do porzygu można na wszelakie sposoby.  Na płaskim też.  52-14T  :devil:

Może lepiej zacząć od dołu i ciągnąć w górę - dajmy szansę obolałym - ja też kulam krzywo, kilku innych oldbojów też by na dzień dobry wolało się spotkać na spokojnie.  Szukajmy łączników a nie dzielników.  Ale.  Wyjdzie w praniu.  Huk wi co nam 2021 przyniesie, może tylko niektóre szczepy będą w stanie się przemieszczać i socjalizować legalnie, więc do wiosny/lata luźne bary...  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi niedawno druga rocznica kontuzji kolana stuknęła - także choć przed nią była frajda z singlowania gdzie się da i satysfakcja z podjeżdżania gdzie się da, to po paru miesiącach bez roweru w ogóle, nijakim sezonie 2019 i ciągle odzywających się bólach przy gorszej pogodzie albo jeździe w chłodniejsze dni jakoś wielkiego ciśnienia na jazdę w tym stylu nie mam - a już na pewno nie z przeciążaniem kolana ;) Cieszę się że w ogóle wróciłem na rower i niedawno do miejskiego singlowania, z dołożeniem zębów z tyłu żeby miętko było. Bo wątpliwości że jazda bez biegów dobrze wpływa na samopoczucie nie mam. 

A to wszystko z prozaicznego powodu - przygody z kurierką i przewiania kolan, i to nawet nie na mrozie. 

Także ja również staję po stronie szukania łączników a nie dzielników, i z chęcią wzmocnię sekcję weekendowo-turystyczno-gastronomiczną -_-

Edytowane przez MikeSkywalker
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...