Skocz do zawartości

[SS MTB] Jednobiegawcze MTB


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

A ja jeszcze nie wiem jak. Ale 256 km z Rzeszowa to idzie zrobić na raz z biegami, albo w dwa dni bez nich :D Pobijanie dobowego rekordu ssinglowego z Zawiercia (222) na raz chyba się nie uda bo wtedy straciłem wiarę w dalekobieżne singlowanie, strasznie wieje monotonią! Ale można pekape do stolicy, a potem przesinglować z Markiem. Pomysłów dużo, zobaczymy jak z urlopem i pracą, pamiętam że na BorneWyborne startowałem samochodem, bo wróciłem z niej tak późno że na pociąg bym zaspał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie dziękuję za oddanie głosu, jak na tę chwilkę zwycięża trzeci lub czwarty łykent.  Do piątku zobowiązałem się dać odpowiedź panu Zdziśkowi w ośrodku Dresso, gdzie sprawa wygląda następująco:

15 – 17.07. –dostępne pokoje w pawilonie wczasowym  II piętro

22 -  24.07. – dostępne pokoje w pawilonie wczasowym lub dwupokojowe domki 2 + 2   po 55,00zł/os/doba

Pokój z łazienka

- 2- os 60,00zł/os/doba

- 3- os 50,00zł/os/doba

Warunkiem rezerwacji jest zaliczka po 70 zł od pokoju/domku wpłacona do 2.05.2022r na konto "

Data zaliczkowa oczywiście błędna, potwierdzę w piątek cojakkiedy.  Siedmiu wspaniałych brzmi dobrze na początek, nie wiem jak będzie z dopisaniem ewentualnych spóźnialskich gdyż to gorący sezon i miejsca mogą szybko znikać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Servuss ekipa!

Jutrem wpłacam okup za 10 wyrek w terminie 22-24 lipca.  Bijących się z myślami na rozstajach uprzejmie uprasza się o szybką decyzję... 

Wywiad donosi iż na chwilę obecną zgłoszone zostały ramy w rozmiarach L oraz XL.

Z tej okazji idę na syngla. 

Miłego dziona  😉👍

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan nasz, Jezus Chrystus, tej nocy, której był wydany, wziął chleb, a podziękowawszy, łamał i rozdawał uczniom swoim, mówiąc: Bierzcie, i jedźcie, tam stoją rowery moje, które wam oddaje. To czyńcie na pamiątkę moją jadąc przez bezkres, nauki moje rozpowszechniając. 

Edyta by Sobek

Pozdrow'er

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sulejowskie Single apdejt: mamy zabukowane dwa domki pięcioosobowe od piątku, dwudziestego drugiego lipca do 10 rano w niedzielę dwudziestego czwartego.  Jest szansa, że wygonią nas o 11, pan Zdzisiek zgadza się na pięć dodatkowych karimat dla spóźnialskich śpiochów.  Osobodoba 55zł, pasza we własnym zakresie - menu w ichniej żarłodajni albo konserwy i kocherek.

Jeśli macie jakieś dalsze pytania typu prześcieradło, parking, pokojówka to dawajcie niżej, wolę je skonsolidować w jednego mejla niż zawracać gitarę co chwilkę ;)

http://www.dresso.pl/

Do ssobaczenia lipcem! 

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Grizzli napisał:

Musze kupic nowy lancuch. Polecacie cos pod ss? 1/2 na 1/8

Ile ogniw potrzebujesz? Mam do sprzedania prawdziwy czołg wśród łancuchów, Wippermann Connex 1G8 https://www.al4bikes.com/b2c/producto/029556/2/connex-wippermann-chain-1g8

Założyłem, przejechałem kilkanaście kilometrów i zdjalem, bo dla mnie to waga zbyt ciężka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...