Skocz do zawartości

[Amortyzator]Manitou z allegro


Rekomendowane odpowiedzi

Na mój wzrost 176 cm jest ok rama 21 cali to nie jest rama dla dziecka, nie uderzam kolanami o kierownicę.

Nowy Bulls z taką ramą kosztuje 600 Euro, ja zapłaciłem 650 zł i jak na pierwszą ramę full jestem zadowolony, może kiedyś wymienię na lepszą. (bardziej sztywną). Na razie wymieniam amora z przodu i hamulce. Nie jest łatwo nazbierać w Polsce na rower za 5 tyś. Pracuję jako nauczyciel.

Dzięki za pomoc Wszystkim

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie rozumiem czemu nie można było kupić hardtaila :P

jak się drake sprawuje- sam jestem zainteresowany takim ;)

 

Trochę niepokoi mnie stalowa sterówka i starszy tłumik abs bez +, z drugiej strony za tyle to nawet raidona się nie kupi.

Do manitou nawet niedrogo można dokupić lepsze bebechy chyba...

 

Co do skoku to tam chyba wystarczy jakąś podkładkę przełożyć i jest zmiana z 80 na 100mm i na odwrót...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-AMOR POCHODZI Z ROZBIÓRKI NOWEGO ROWERU CENTURIONA

-GWARANCJA 2 LATA NA PODSTAWIE DATY PARAGONU

 

Jeśli amor jest z rozbiórki, to zapomnij o gwarancji. Jedynie rękojmia wchodzi w grę, więc nei wyrzucaj paragonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak z tą zmianą skoku w końcu? Facet ma jeszcze inne modele i poważnie się zastanawiam nad kupnem pierwszego powietrzniaka dziewczynie. Tylko geometrię ramy ma pod 100mm i trzeba by jakąś podkładkę wykombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amortyzator super się sprawuje. Absolutnie nic nie kupi za 400zł porównywalnego, nowego.

Nie wiem nic o zmianie skoku. Ale super tłumi, i dobrze napompowany, regulacja działa świetnie, Nie buja, można też na sztywno ustawić. Po prostu działa, jak dla amatora nic więcej nie trzeba.

Jeździłem na sprężynach, do tego tuleje plastikowe - ogromne luzy, więc czuję różnicę. Jestem zadowolony, za tyle używkę można trafić, a to cudo jest nowe.

Teraz tarczówki zamontuje.

Polecam.

Ps. Jakby ktoś wiedział, miał instrukcje jak zwiększyć skok w domowych warunkach ??

Aczkolwiek (jak mówi Błaszczykowski :)) wystarcza mi te 80mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona 13 i 14

O ile to nie jest ustawiony na sztywno poprzez skrócenie goleni albo inne kastracje OEM. Też skorzystałem z okazji wysypu porozbiórkowych Drakeów na Alledrogo, ale jeszcze nie miałem okazji go zamontować, ani tym bardziej wybebeszyć, żeby się o tym przekonać. Z tym że do mojej ramy i 80mm to o kilka za dużo, a 100 na pewno bezproblemowo nie przyjmie;-) Więc jak będę go rozbebeszał to tylko żeby płyny ustrojowe powymieniać, wzrostem się nie przejmuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...