Skocz do zawartości

[sklep] Bikestacja - opinie o sklepie


NooreQ

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy nie napisać rezygnacji i nie zamówić gdzie indziej... Kpina półtora tygodnia czekać na samą wysyłkę. Co prawda moja wina ponieważ nigdzie przed zamówieniem nie czytałem opinii o sklepie a dopiero po kliknięciu zamawiam... No ale człowiek uczy się na błędach więc poniekąd nie jestem na siebie zły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorszy sklep z jakim miałem kiedykolwiek odczynienia. Obecnie zamówiłem paczkę 22 Maja a na dzień 21 Czerwca nadal nie została wysłana. W przeciągu tego miesiąca dwa produkty zostały usunięte z zamówienia (jeden zamieniony na inny) ponieważ okazało się że jednak nie są dostępne (w momencie zamawiania oznaczona na zielono jako dostępne). Naprawdę nie polecam, aby dostać odpowiedź na mail trzeba wysłać ich z 30 wtedy łaskawie odpowiedzą. W przypadku telefonów zazwyczaj czeka się 10-20 min zanim ktoś odbierze i kolejne 10 zanim pójdzie sprawdzić dlaczego paczka nie została wysłana.

Ciężko porównać obsługę tego sklepu do czegokolwiek ponieważ jeżeli chodzi o jakość to jest sobie Bikestacja, potem długo długo nic i kolejne wpadki innych sklepów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michuuuu,  miałeś rację :wallbash: żeby się brzydko nie wyrażać o mojej opinii o tym sklepie napiszę tylko : rezygnuję i nigdy więcej :rolleyes:brak tarcz i pytanie o zamienniki. Nie no ja dziękuję. Nie zaznaczam wrzućcie do koszyka co chcecie tylko konkretny produkt... Szkoda pisać i robić elaborat. Może w innym sklepie będzie :huh:

Edytowane przez LifeIsGood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sznib napisał:

Cena Czyni Cuda i odbiera ludziom rozum ;)

Nie tyle cena co rzekoma dostępność produktu. Tylko w kilku sklepach był dostępny (3-4) a no cena lekko niższa ale to nie było główne kryterium. "Sklep" mnie przekonał ponieważ miał wieeeele przedmiotów "na stanie". I tak jak pisałem wyżej, opinie zacząłem zbierać dopiero po kliknięciu zamów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 stron wątku chyba wystarczy,żeby wyrobić sobie opinię o tym sklepie...

Ja czasem kupuje od nich ale tylko przez allegro i za pobraniem. Jak się opóźnią to dostaną negatywa ew. może się rozmyślę i nie odbiorę z paczkomatu. Ostatnio kupiłem 3 rzeczy i wszystko było OK. A jak ktoś chce koniecznie przez sklep internetowy to niech kupuje ale na następny sezon ;)

Edytowane przez firefoks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ?Dla sportu?Jak sprawdziłem/zagrałem za nieduże pieniążki,nie konieczny zakup.Skąd pozytywy na opineo?-niedługo po zakupie wysyłają link żeby zaopiniować.Kiedy jeszcze nie miałem towaru a postanowiłem opinię napisać link był już nie aktywny.Pewnie czas aktywności linku jest bardzo krótki ze względu na konsekwencje negatywnych opinii.Pewnie wiele osób ze względu na informacje typu 'pieniądze są ,dziękujemy towar niedługo spakujemy' pisze pozytywa.Gdybym nie znał opinii o tym sklepie być może też by mnie poniosło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam kół zaplatanych przez ten sklep. Mam tylne fabrycznie zaplatane dt x1600 oraz przednie na tej samej obręczy, ale szprychach 1.8, zaplatane w bikestacji. To z bikestacji zaledwie po kilkuset km lata na wszystkie strony, a nawet większego terenu jeszcze nie widziało. Tylne trzyma się dobrze, choć jest bardziej obciążone, dodam, że ważę tylko 72kg!

Z innymi zakupami u nich nigdy nie miałem problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od sześciu lat sklep zbiera głównie negatywne opinie i jeszcze nie zbankrutował. Sam zrobiłem tam kilka zakupów z powodu niedostępności w innych sklepach, ale właśnie się naciąłem. Okazało się, że nie mają towaru, mimo potwierdzenia dostępności. Ponieważ nie dostałem zwrotu kasy na Paypala, próbuję się skontaktować, ale telefony milczą, a na maile nie odpowiadają. Fok dem i nigdy więcej. 

Edytowane przez artoor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzekłbym - głupich nigdy nie zabraknie. Wizja ceny niższej o 5zł od konkurencji owocuje klapkami na oczy i odpuszczeniem wyszukania informacji na temat tego "sklepu" :->

 

Edytowane przez sznib
nie cytujemy posta poprzedzającego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie mi się z tym nie spieszyło i bardziej dla jaj zamówiłem przez Allegro pedały Time Atac 8. Oczywiście za pobraniem i z intencją -gdyby miało się przedłużać- napisania do nich, że rezygnuję, żeby nie wysyłali, bo i tak nie odbiorę. O dziwo nie było żadnych problemów, pedały szybko były u mnie. Byłoby niesprawiedliwe, gdybym nie napisał: Pozytyw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to u nich norma gdy kupujesz za pobraniem. Ale ludzie pragnący zaoszczędzić kilka złotych nacinają się szpetnie... Co zresztą widać w tym kilometrowym wątku - wszystko opisane, że sklep niewiarygodny a ciągle znajdują się naiwniacy płacący z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...