Skocz do zawartości

[Mini-Zlot dolnośląski, Rudawy Janowickie] Kowary, 30.III - 1.IV 2012


pilon

Rekomendowane odpowiedzi

na rudawy ochraniacze? :D

Kolega obojczyk złamał na Rychlebach .Jeździ dobrze, na nowych lajtowych ścieżkach po przejechaniu całości ;)

Licho nie śpi , tak trochę lipa rozwalić rzepkę na rozpoczęcie sezonu :icon_confused:

Patrząc na kamienie, stwierdzę że dobrze mieć 2 ply :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MonoVan, pewnie, najważniejsze to zsiąść powyżej granicy koncentracji a strachu... :)

Niechaj nikt nie boi, będzie dobrze, traskę główną mamy spokojnie do pokonania nawet na pełnym sztywniaczku, może właśnie poza Skalnikiem (podjazd i zjazd ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) rok temu z Kopaczusami (...)

 

Witam witam i o zdrowie pytam! :)

(...)

 

Uderz w stół... ;):D

 

No, Mistrzu, na to od rana czekałem :D Traska jak pupa niemowlęcia :teehee: Wieczorkiem ulokuję Madamme i Ciebie na liście noclegowej ;):icon_cool:

 

Widzę, że te tereny kultowe się zaczynają robić :whistling: i mam przeczucie, że za 50 lat też będziem tam śmigać na powitanie wiosny, jeno z balkonikami i bronkiem w kroplówce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łoho, już widzę opony ~ 400g na tym zjeździe :voodoo:

ee ja ma z przodu 780g a z tyłu 1131g;) także kolego oddychaj :D ale może zapodam sobie 2xtioga factory dh 2.35 w drucie, bylem z nich mega zadowolony a ciężar mi nie przeszkadza :) na takich klockach zrobiłem sobie traskę z forumowiczami 270km:D także :whistling: looozik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee ja ma z przodu 780g a z tyłu 1131g;) także kolego oddychaj :D ale może zapodam sobie 2xtioga factory dh 2.35 w drucie, bylem z nich mega zadowolony a ciężar mi nie przeszkadza :) na takich klockach zrobiłem sobie traskę z forumowiczami 270km:D także :whistling: looozik

 

 

Jezu! co to za kloce?

 

Moje ardenty 2.25 i 2.4 też by pewnie poległy- one jakoś 600-700gramów :bye2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olaboga ilez tu ruchu w temacie moi mili :D

 

Tak bede nie skladnie wytykal poszczegoolnie watki, ktore zapamietalem ;)

 

- jak dla mnie to Pilon moze gotowac co mu tylko do glowy przyjdzie, wykladam kase i jest gitara ;) a fakt ze chlopina ma talent i nawet kiedy pozostali skladaja wydarzenia z dnia poprzedniego w calosc sniadanie juz gotowe ;)

- co do picia i "smierdzenia" woodki.. po prostu bedzie jak zwykle - kazdy pije co ma i ile moze.. na szczescie moje postanowienie noworoczne padlo juz 2giego stycznia wiec jestem spokojny ;) Bartka i Robiego przekonamy ze woodka jednak jest dobra ;) (zawsze moze sie znalezc w tym kisielu Winiary ;)) a nie przekonanych do picia przekonamy ;)

- podzial na chatki spoczko gruby - w sensie fajnie ze wstepnie przeprowadzony, a jesli admin chatki sie zgodzi to i tak zrobimy turbo-melo w jednym z nich bez podzialu na grupy ;)

- rodzaj trasek w Rudawach potrafi zaskoczyc to fakt.. oby karety nie bylo trza nadwyrezac :P martwie sie troche o te rachityczne, weglowe ptaszyny ale nic to ;) troche zipoow, izolacji i pojada dalej ;)

- jesli chodzi o transport z wroclawia to poczekajmy.. u mnie w najskromniejszej opcji mam jedno osobo-rowero-miejsce.. w najbardziej ekstremalnej jesli bedzie trza uruchomic rezerwy to znajdzie sie miejsce na ok 8 rowerow i 3 osoby ;)

- tlusciutko ze sie ekipa rozrasta (Kopaczus dajesz Panie! ) ;)

 

to chyba tyle z naglacych obserwacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie z autem jest tak (firmowe) albo mały piździk - peugot beeper 2 os i 3rowery(max) albo 3os i jakieś 5-7rozłozonych rowerów - peugot expert - ci co byli na MNM wiedzą o czym piszę ;) ale to jeszcze dużo czasu na organizację fury ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przód: panaracer fire xc

tył: tioga extreme xc (od szoppersa) - twierdził że lekkie i aż zważyłem :D dla mnie bomba - będę lepiej w dól leciał bo swojej wagi to mam niewiele - więc sprzętem nadrabiam :devil:

 

?!!? WTF?!?! ze niby ta Tioga odemnie ma 1.1 kg?! zalewasz!? toz to wazylo ze 700g.. czy opona "z czasem" moze przytyc? :P ze ja moge to wiem.. ale zeby guma?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olaboga ilez tu ruchu w temacie moi mili :D

(...)

 

Co ja mam powiedzieć? :D Człowiek poszedł siku a to 20 postów natrzaskane :D

 

(...) czy opona "z czasem" moze przytyc? :P (...)

 

Bo pewnie jakiś borsuk czy inne jakoweś cuś się wkleiło w bieżnik i tak sobie przyschło - po tych nocnych wypadach w Rędziński :D

 

(...) jak dla mnie to Pilon moze gotowac co mu tylko do glowy przyjdzie, wykladam kase i jest gitara ;) a fakt ze chlopina ma talent i nawet kiedy pozostali skladaja wydarzenia z dnia poprzedniego w calosc sniadanie juz gotowe ;)

(...)

 

A co do tego żarełka i ściepy na nie, to oczywiście nie mam na myśli, że zbieram od wszystkich w sumie 5 stów, ide do gieesu na zakupy, robie z tego śledzia w czekoladzie i nikt nie je ;)

Jedziemy razem do Netto, ustalamy wspólną wersję i kupujemy kosz żarcia, tak żeby cosik z tego upitrasić - dla każdego cuś dobrego... Tak to widzę ;)

 

E tam talent od razu... Chociaż obiad po maratonie robiłem pół godziny niecałe :teehee: Dajcie mi 4 godzinki, to i Jamie Oliver się zaczerwieni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

?!!? WTF?!?! ze niby ta Tioga odemnie ma 1.1 kg?! zalewasz!? toz to wazylo ze 700g.. czy opona "z czasem" moze przytyc? :P ze ja moge to wiem.. ale zeby guma?!

chcesz foto na wadze?? ;D okłamałeś mnie ale tym lepiej :w00t:B)

druga czeka na lepsze czasy zn aż mocy nabiorę :icon_cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weźcie nie straszcie człowieka tymi oponami, biednego XCka z aspiracjami chcecie po czymś takim puścić :P

Dobrze że na razie nie zamawiałem nowych opon, będę miał jeszcze czas pomyśleć nad doborem :)

No i co do zabezpieczeń: oprócz łatek, nowy nabytek Met Parasiut i kolanogolenieprzedwstrząsemchroniące 661 :)

Jedyna rzecz która naprawdę mnie martwi to nowo kupione SPD - proszę się nie śmiać jak po pokonaniu zjazdu glebne już przy 0 kmh :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zjazdach w spd o nieboooooo lepiej, rower masz przyklejony do siebie, prawie jak narty, można podrzucać tyle koło i robic rózne inne dziwne rzeczy

 

co ja mam powiedzieć, x king 404g i roro 415g do tego dętki maxxis 96 g :bye2: , wyjadę na drogę z o środka i kapeć będzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcesz foto na wadze?? ;D okłamałeś mnie ale tym lepiej :w00t:B)

druga czeka na lepsze czasy zn aż mocy nabiorę :icon_cool:

 

Panie powaga! albo sam wazylem albo widzialem w necie jakas fote z ich waga (drut Extreme XC) :P no nic to.. w takim razie siedze Ci 4 piwa (po 1 kilo piwa na opone) ze Cie takim szajsem uraczylem ;) za to ostatnio kolega Inhibitor dostal odemnie IRC Serac XC i one NA_PEWNO maja mniej niz 650g ;P ale to do innych zastosowan ;)

Tak wiec masz 4 piwka a ja 2 kilo karnej woodki ;)

 

ojej.. co ja zrobie :D:D:DD:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilką zadzwonił do mnie znajomy że też by uczestniczył, ale bez noclegu, chyba tylko główną wycieczkę w sobotę, nie jest użytkownikiem tego forum, ale mu powiedziałem żeby tu zaglądnął i zobaczył szczegółowo o co chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...