Skocz do zawartości

[Sklep internetowy] www.sklep.rower.com


LukeO

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie witam całe ForumRowerowe.org

 

Zastanawiam się nad zakupami w sklepie internetowym www.sklep.rower.com

Jednak wcześniej chciałbym spytać, czy może któryś z forumowiczów miał styczność z tym sklepem.

 

Z góry dziękuję za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za spory odzew

Jeśli chodzi o ten sklep, to zainteresował mnie model roweru z poprzednich sezonów "dostępny" w ich asortymencie i dlatego powstał ten temat. Sam nawet nie pamiętam skąd wynalazłem ten link. Jednak po przeczytaniu Waszych opinii nie będę ryzykował pieniędzy i nerwów i poszukam czegoś pewnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam,

pociągnę trochę dalej temat. Noszę się zamiarem kupna crossa w sklepie internetowym www.rower-sport.pl. Macie jakieś przyjemne bądź mniej przyjemne przygody z tym sklepem? Po części jestem skazany na taką opcję ponieważ posiadają rower w takiej ramie jak chcę (Exquisite 2011 23"). Z góry serdeczne dzięki za podpowiedzi.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

działalność sklepu o którym jest ten wątek wg mnie jest trochę nie fair wobec kupujących/przeglądających. Wchodząc na stronę sklepu, który kieruje swoją ofertę sprzedaży dóbr do wszystkich, przeglądający ma prawo do zachowania anonimowości, a nie jak jest właśnie w tym sklepie, żeby zobaczyć wogóle co mają to musisz podać swoje dane osobowe.

 

Poza tym grafika i układ sklepu pozostawia wiele do życzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...