Skocz do zawartości

[Naklejki] - gdzie można kupić dla rzadkich modeli


Buncol80

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was serdecznie. Posiadam rower marki Biria zakupiony jeszcze w latach 90 tych. Jest to marka rzadka do której ciężko dokupić oryginalne elementy i oznaczenia. Przez te 15 lat w rowerze zostało wymienione wszystko poza oryginalnymi naklejkami. Te są już stare i powycierane. Chciałbym kupić nowe oryginalne, problem w tym ze nigdzie nie mogę znaleźć w Warszawie sklepu lub serwisu tej marki. Wiem ze kiedyś był na warszawskim Ursynowie, ale tam już nie ma żadnego kontaktu.

Modele Biria opisywane na tym forum mają zupełnie inne oznaczenia i inne logotypy.

Czy znacie jakiś sposób jak można odtworzyć oryginalne oznakowanie dla rzadkich bądź starych modeli rowerów?

Od razu zaznaczam że pieniądze nie grają tu większej roli.

Będę wdzięczny za info gdzie można zakupić lub gdzie zamówić przygotowanie takich naklejek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Tak jak kolega napisał, zrobić zdjęcie, najlepiej dobrym aparatem. Potem obrobić i zmienić na wektory. Na domowej drukarce te naklejki nie będą najlepszej jakosci, są firmy robiące projekty naklejek dowolnej wielkości wg. projektu klienta i z usług takiej firmy polecam skorzystać. Np:

http://allegro.pl/naklejki-na-rower-merida-swietna-jakosc-i-cena-i1978241978.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wam wszystkim za szybką odpowiedź.

Naklejanie szablonu nie wchodzi raczej w grę gdyż rama pokryta jest specjalnym utwardzanym lakierem na którym nic sie nie utrzyma.

Kadargo możesz mi napisać ile zapłaciłeś Nieborakowi za komplet trzech naklejek?

Sznib podany przez ciebie link prowadzi do firmy reklamowej, tylko cena jakaś dziwna :)

Mój brat pracuje w poligrafii i z ich cennika to wychodzi jakieś 90 zl za komplet naklejek a tu jest cena 5 zl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Sznib podany przez ciebie link prowadzi do firmy reklamowej, tylko cena jakaś dziwna :)

Mój brat pracuje w poligrafii i z ich cennika to wychodzi jakieś 90 zl za komplet naklejek a tu jest cena 5 zl :)

Ceny rzeczywiście mają bardzo atrakcyjne, ale nie wiem jak z jakością. Wprawdzie kupiłem niedawno od nich naklejki ochronne na ramę:

http://allegro.pl/mega-zestaw-naklejki-na-rower-ochronne-na-rame-i1978241789.html

ale nakleiłem je kilka dni temu i o jakości nie będę się wypowiadał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...