Skocz do zawartości

[rower] Romet 29er, czyli pretekst do dyskusji o stali


Wiewiór

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ja poluję na takiego Karakoramama, albo innego Avalanche'a czy Tequesta, ale na moje 5.5 ft nic nie mogę znaleźć.

Gdyby więc komuś zalegała jedna z powyższych, to czekam na oferty. Obiecuję, że każdą przemyślę. Byle by nikt nie wyskoczył z alu, bo pognam go z nią do punktu skupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sprzedaż trafia moja ukochana stalowa, rama hardcore hardtail Transition Trans am, 27.5
Rama w bardzo dobrym używanym stanie jak na ramę z 2017 roku. Posiadaną przeze mnie od nowości.

Ostatnio online w dniu 29 stycznia 2024
Dodane 06 lutego 2024

Obudziłem się rano i poszedłem do garażu, chciałem dojść do biurka, ale coś ewidentnie mi przeszkadzało, zapaliłem światło, moim oczom ukazał się niekompletny rower, legendarnej Marki amerykańskiej której z chęcią się pozbędę, za dopłatą odsprzedam resztę części, piszcie na priv. Pozdrow'er zakręcone ziomki rowerowe.

Może @akkwlsk zainteresowany,  nie będzie musiał lutować. 🫠

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fajna ramka, jeszcze z regulacją haków pod singla :) Jakbym już nie miał Honzo to bym się pewnie właśnie w kolejce ustawił. A że zima sobie poszła i nie ma zamiaru wracać, dzisiaj ściągam z Honzo Ice Spikery i niedługo się pochwalę letnią wersją ;)

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rynek rowerów w PL jest niewdzięczny. Wielokrotnie sprzedawałem rowery, które w EU były niedostępne i praktycznie zawsze był problem.  Nawet teraz gdzie wystawiłem na sprzedaż swojego tytanowego gravela <10k ludzie proponują 5k... Jeśli coś nie ma napisu Trek, Cannondale, Giant, Merida lub coś równie rozpoznawalnego to trzeba amatora. Wychodzę z założenia, jeśli się dobrze jeździ i się nie znudziło to nie ma co sprzedawać. Chyba, że jest wizja czegoś innego to można. Ewentualnie wystawić z trochę zaporową kwotą. jak się sprzeda nie będzie boleć. Chociaż w kwestiach sprzedaży jestem kiepskim doradcą bo sam mam z tym duży problem. Zaraz przyjdzie 5ty rower.... dobrze, że jest miejsce....

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytan, do dziś niezrealizowane marzenie do zrealizowania 😉 Ten Sonder to zakładam Twój. Kurde zayebisty, szkoda że za duży. Po co się pozbywać czegoś tak fajnego? Jeszcze cały rower za cenę ramy?  

Edytowane przez Mentos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam parcia żeby sprzedać ten rower. Sprzedaje bo jestem bardziej przyzwyczajony do FlatBara i innej geo. Czekam tydzień max dwa. Jeśli się nie sprzeda dam mu szanse na zachodnich stronach. Jeśli by się sprzedał w podanej kwocie będzie OK. Nie sprzeda się - będę miał 1 rower więcej. Póki co mam wizje 2 x Surly Ogre. Jeden zrobiony na singlu do miasta itd drugi na Rohloffie, do bikepackingu. W najgorszym wypadku zostanie jeszcze ten tytanowy do luźnego latania.

 

eidt

Tyle ile miałem propozycji że ktoś daje 4K ale tylko dzisiaj to nie liczę innych dziwnych ofert również nie brakuje. Na FB co chwilę dostaje scammerskie propozycje zakupu przez  kogoś kto rzekomo ma podpisaną umowę z InPost wpłata na konto kurier przyjedzie spakuje rower … hity …

Edytowane przez 3143k4r2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...