Skocz do zawartości

[rower] Romet 29er, czyli pretekst do dyskusji o stali


Wiewiór

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ale tę gustowną tulejkę zainstalował tam osobiście pan Bob Haro ;)

W każdym razie była tam od nowości (rower kupiony w sklepie) i dlatego nie przyszło mi do głowy, żeby się jej pozbyć. Jedyna rzeźba z mojej strony polegała na rozcięciu jej dremelkiem na całej długości (pierwotnie była nacięta na odcinku ok. 3 cm od góry, tak samo jak rurka ramy) - żeby łatwiej było ją wyciągnąć, jak się znowu zapiecze. Faktycznie, robiąc to nie sądziłem, ze mogę jakoś zwiększyć naprężenia w tym miejscu i zaszkodzić ramie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Servuss ekipa.  Mam za dwa tygodnie wolny łikend (21-22 paździocha).  Biorę rower lub dwa do auta i jadę gdzieś pokręcić.  Kto jeszcze chętny?  Jesień za pasem a więc czas na stalowy spęd.  Nie ukrywam, że mam ochotę na Zieloną Górę.  Obadałbym też Przemkowski Park Krajobrazowy, krzaki między Bydgoszczą a Toruniem, Bory Tucholskie... 

Mogę kimać w aucie, mogę wziąć namiot, mogę wbić w jakiś podejrzany motel-hotel.  Rzut kaprawym okiem na mapę w poszukiwaniu atrakcji, azymut na horyzont, w połowie dnia skręcam w lewo lub w prawo i jakimś naokołem wracam do punktu wylotu na żarcie, ognisko, chlanie, siwy dym i heheszki.  Mogę wyrwać z chaty już w piątek wieczoraksem, zrywać się będę w niedzielę około obiadu.  

Jak ktoś jeszcze chętny to dajmy tutaj kilka postów na ożywienie tematu a  jak się zbierze kolektyw to stworzymy nowy temat.   

POZDRo-:ver

  • +1 pomógł 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może bliżej ciut mnie ?  Zielona jest ciekawa, byłem po Barlinku, i z chęcią wrócę, ale na dłuższy pobyt,  w sumie na jeden dzień 450 km to wolę jechać w góry i przynajmniej nie ma opłat za autostrady.  Możemy zrobić np Dolinę Baryczy, Łodzkie Wzniesienia,  Gniezno,  Konin albo coś między Kazimierzem Fazimierzem a Bydgoszczą  albo Toruński  Zlot Piernik, na razie 4 kanady-datów, możemy głos oddać … Płock też jest fajny jest  jest muzeum skarpa i las na drugim brzegu…. 
No i góry też możemy, traki glaciensis albo miasteczka Dolnego Śląska   Ząbkowice, Bardo, Lwówek, Jelenia Góra,  Wałbrzych,  tylko właśnie w sumie jest tylko sobota na nacieszenie się , co jest kompromisem?

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...