Skocz do zawartości

[rower] Romet 29er, czyli pretekst do dyskusji o stali


Wiewiór

Rekomendowane odpowiedzi

Jechałem po dwunastej do Szczecina a o 10 dostałem mej la la la że paczka w drodze, w jednej ze wsi zauważyłem wjeżdżającego busa DPD na posesję, zawinął em i podbiłem, paczkę przejąłem, na budowie zajrzałem przez dziurkę od klucza.  🐰 jest w środku, w domu otworzę, ale jeszcze dzieci muszę odebrać, położyć spać, piszę stojąc przy kasie w Biedronce.

Pozdrow'er

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu zacząłem rozbiórkę Gianta i przy czyszczeniu wyszedł z ramy ZONK.

1 godzinę temu, Roballinho napisał:

@Sobek82 nie masz odwagi zajrzeć do środka? Nie bój zupy, dasz radę. Nie takie rzeczy spawałeś

Co myślicie, brać sie za to z palnikiem?

20220513_204804_copy_3096x2322.jpg

20220513_204935_copy_2322x3096.jpg

Edytowane przez wojtt80
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta rama juz troche leży, różne koncepcje rodziły się i umieraly. Tarcze bralem pod uwagę, ale tera nie wiem czy chce mi sie z nimi dlubac. No nic, położyć spaw nie zaszkodzi, później sie zobaczy czy dobrze leży 🙃

Edytowane przez wojtt80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.decathlon.pl/p/rower-miejski-elops-single-speed-500/_/R-p-306292 za tysiaczka mieszczuch z nieszlachetnych rurek. Pamiętam jak sam się z niego śmiałem pisząc że ktoś go na papierze projektował, bo geometria jest dość nietypowa, ale wsiadłem, zrobiłem po sklepie kółko i wiedziałem że go chcę. Jeśli komuś pozycja przypasuje - chyba warto.

Chyba, bo mój ma nakręcone maksymalnie 200 km, na krótkich miejskich dojazdach. Ale jeździ się dobrze, cena jest na tyle niska że i wymianę podzespołów przeboleję. Z minusów - kiepski łańcuch, właśnie leczę obtarte i stłuczone kolano i łokieć - dobrze że umiem upadać :D Pękł sam z siebie na podjeździe. Tyle lat jazdy na singlu i nigdy nie zerwałem nawet tanich łańcuchów za dychę w zimówce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...