Skocz do zawartości

[rower] do 5000zl


koxygen

Rekomendowane odpowiedzi

Zacząłem porównywać właśnie osprzęt b8 z b9 i wychodzi na to że b8 ma droższy (czy leszy nie wiem) a całą robote robi tutaj po prostu rama, które jest niezła do przyszłych zmian sprzętu bo sam sprzęt jest raczej z niższej półki. W ogóle można kupić samą ramę? na olx allegro nie widziałem :) tzn widziałem w archiwum 1500-2000 kosztowały ..


co do sztywnej osi to dzisiaj obejrzałem dokładnie ten sam filmik wiec juz wiem o co chodzi ;) jak mi napisales o porownaniu meridy z cube


Wlasnie poczytałem trochę o marce i widze ze bylo duzo reklamacji na pękające ramy problem zdołali juz rozwiązać? Ktoś cos wie podobno problem był do 2013roku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy za ile go możesz kupić. Ma kiepski osprzęt jak na temat "do 5000zl". Na oko wyceniłbym go gdzieś na 4000zł cennikowo, bo jest gorszy od Unibike Expert 29 za 4400, ale np. Kross B8 2016 za 3800 albo mniej wypada duuużo lepiej od tej Almy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

moge kupić za 1229 CHF w szajcarskim sklepie. Jakbym miał możliwość tutaj kupić Polski rower to bym sie nie zastanawiał Głównie chodzi mi o rame osprzet z czasem bedzie sie na pewno zminiał.

Dołóż 200 franków i zamów np. Radona: https://www.bike-discount.de/de/kaufen/radon-zr-race-29-6.0-582396?currency=1&delivery_country=172. Rama tej Almy to nic szczególnego, a jakbyś chciał wymienić jej osprzęt we własnym zakresie na ten z Radona to byś musiał dopłacić dużo więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie planuje zmiany osprzetu zaraz po zakupie ale być może kiedyś cos sie zacznie modzić. Ja jak tylko usiadłem na ten rower to (chodz był na mnie za duży rozmiar L) jakoś sie wpasowałem w niego. Trudno mi to opisać. Focus black forest też był w sklepie i mój rozmiar gdy siadłem na niego to nie było zadnego zachwytu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teoretycznie wygrałem http://allegro.pl/radon-2r-race-3x10-deore-xt-recon-disc-jak-nowy-i6732331095.html#thumb/8 ale czekam na potwierdzenie wielkości ramy niestety wcześniej zero odezwu ... teraz mam telefon wiec w końcu mogę zadzwonić.

 

i niestety jest to 51cm czyli 20-20,5 ~~ mam 190cm +/- według strony radona 20 to 180-190cm, 22 to 190-200cm więc jestem na "pograniczu" Rower miałby służyć do jazdy po lesie i czasem pewnie asfalcie "Rekreacyjnie" nie wyścigówo po prostu hobby po pracy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za tyle za ile jest na aukcji, na swojego kellysa salamander 2010 mam kupca za 900 więc dokładam 1400pln więc nie dużo a chciałem pojeździć na 29 kołach.

No mogę mu kupić cały napęd na XT powinno być "lżej" ;) ten ewentualnie zostawić i sprzedać go za rok-dwa kiedy się jednak zdecyduje na karbon.

 

czyli brać? Wielkość ramy powinna być ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witajcie,

 

Zastanawiam się nad:

 

https://www.specialized.com/pl/pl/men/bikes/mountain/trail/rockhopperexpert29/115148

 

lub

 

https://www.trekbikes.com/pl/pl_PL/rowery/rowery-g%C3%B3rskie/rowery-xc/x-caliber/x-caliber-9/p/2045600-2017/

 

Który byście wybrali?

 

Mój wzrost 188cm noga 86cm.

Edytowane przez tissot5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...