-
Liczba zawartości
3 581 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
10
Typ zawartości
Profile
Forum
Galeria
Blogi
Kalendarz
Collections
Zawartość dodana przez pecio
-
Jaki dokładnie model tego Janosika ? A ten NotiOne dedykowany e-rowerom w wersji "golec" kosztuje 199 zł . Reszta ceny to masz wliczony ten " darmowy "abonament do bezstresowego użytkowania . Nikt nigdy niczego nie daje za darmo. Wszystko masz wliczone w cenę .
-
Nie masz za darmo. Opcji jest kilka - masz na telefonie - płacisz , masz na stacji w samochodzie przez android auto czyli też leci przez telefon tylko wyświetla na samochodowym "ekraniku " - też płacisz , kupiłeś dedykowane urządzenie Yanosika tam albo masz na starcie tylko roczny abonament potem sam sobie płać lub przepłacasz jak za "woły" z pseudo dożywotnim abonamentem . Tak czy siak w której opcji byś nie popatrzył w każdej płacisz za transfer.
-
[humor] czyli brak sztywności na forum :)
pecio odpowiedział next → na temat → NIERowerowe forum na max!
Nawiedzona zielona dziewica orleańska . -
@grzech1991 nigdzie w żadnym urządzeniu z powiadamianiem przez GSM nie będziesz miał za darmo. Za darmo jest przez WiFi / Bluetooth ale zasięg w zakresie "widzialności" sparowanego innego szpeja. @andrzejlad Airtagi i inne na tej samej zasadzie działania urządzenia to totalny szajs . Jabłko ma dobry marketing który potrafi wcisnąć każde "gufienko" . Był już na tym forum robiony doktorat z tego w którymś wątku.
-
[Zwift Cog and Click Upgrade Kit] Opinie, zasada działania
pecio odpowiedział Michal2008 → na temat → Trening rowerowy
Pasek klinowy wielorowkowy , najlepiej pasuje ten od Ursusa "60" 🤣 -
[zrzeszenie hodowców chomika] mielenie kołowrotka
pecio odpowiedział pecio → na temat → Trening rowerowy
" Dżizus " my tak celowo żeby był "ruch w biznesie " . Tym razem padło na Ciebie @spidelli 😉 Idą przymrozki , może jakieś upalanko na Rouvy ale takie emeryckie totalnie . Ja pierdz\iu ale ceny wywalili na Rouvy - podwyżka o 5 ojro . Chyba będę bujać wielbłąda . 😁 -
[zrzeszenie hodowców chomika] mielenie kołowrotka
pecio odpowiedział pecio → na temat → Trening rowerowy
@spidelli cytuję " ...90% czasu potrzebuję komputerka rowerowego, nie nawigacji na bezdroża...." Do tego idealnie nadaje się ...... Więc po co przepłacać za Wahoo 😉😁 -
[zrzeszenie hodowców chomika] mielenie kołowrotka
pecio odpowiedział pecio → na temat → Trening rowerowy
@dfq ale Edki Garmina ostatnio nabyły cudowną cechę - ostrzeżenia w ramach "wspólnoty" o różnych nie przewidzianych "bajerach " na trasie. Huhuu tego nie mają . Po za tym mapy do Edka są aktualizowane na zawołanie . -
[zrzeszenie hodowców chomika] mielenie kołowrotka
pecio odpowiedział pecio → na temat → Trening rowerowy
Kupować Wahoo po to żeby sięgać do eTrexa Garmina . Kombinujesz jak moja żona albo 🐎 co ciągnie wóz do Morskiego Oka. A nie prościej było od razu kupić właściwego Garmina 😉😁 -
[zrzeszenie hodowców chomika] mielenie kołowrotka
pecio odpowiedział pecio → na temat → Trening rowerowy
W Garminie też jest na osi czasu albo dystansu ale rozbite na kilka wykresów w zależności od posiadanej telemetrii. A w mapach chodzi o pokrycie siecią dróg , ścieżek itp. Dla przykładu w terenie przez który jadę na mapach Googla jest " pustynia" nic , totalnie nic . A w Garminie mam każdą ścieżynkę , dróżkę , bajorko - wierne oddanie rzeczywistej topografii. -
[zrzeszenie hodowców chomika] mielenie kołowrotka
pecio odpowiedział pecio → na temat → Trening rowerowy
A jak z pokryciem /precyzją mapową w rodzimej okolicy. Ostatnio zauważyłem , że mapy w moim Garminie dosłownie rozXXXXją mapy Google a nawet Mapy.cz które totalnie spaściały. -
[zrzeszenie hodowców chomika] mielenie kołowrotka
pecio odpowiedział pecio → na temat → Trening rowerowy
@szajbna nie precyzyjnie wyjaśniłem . Na blaszaku leci Rouvy / wielbłąd i z tego poziomu sterowany jest kołowrotek . Nie mniej tego na kierownicy jest Garmin i to on czyta dane chomika które potem lecą na Connecta . Czyli reasumując za doznania cielesno - wizualne odpowiedzialność bierze blaszak a za analizę intensywności owych doznań odpowiada platforma Garmina . -
[zrzeszenie hodowców chomika] mielenie kołowrotka
pecio odpowiedział pecio → na temat → Trening rowerowy
@spidelli dokładnie , płacze o wykupienie SystmX. Sterowanie chomikiem z poziomu telefonu nigdy nie było w przedmiocie moich zainteresowań. Od tego mam blaszaka. Nawet z poziomu Garmina nie bawię się w to , nie ten poziom doznań sado-macho 😉. Zresztą w co lepiej lukać na Rouvy , ekranik sześć z groszami cala czy parędziesiąt cali . A dziś " pan Kopytko " dobrze podawał w " tęczową zarazę " i padło 150 z groszami . Momentami przez parędziesiąt kilometrów sunąłem jak TGV , reszta w tempie Orient Expresu do Stambułu. Tak , że reasumując , tli się światełko w tunelu dla takiego upadłego cyklisty jak ja. -
[zrzeszenie hodowców chomika] mielenie kołowrotka
pecio odpowiedział pecio → na temat → Trening rowerowy
W apce wygląda jakby można sterować ale trzeba coś wykupić. Tak na szybko przy kawie strzeliłem okiem bez zagłębiania w temat. Wieczorem chomika odpalę i zrobię " doktorata " . Teraz lecę w realu setunię zmęczyć. A licznik jak najbardziej może autonomicznie sterować kołowrotkiem .....na pewno Garmin i Wahoo . -
[zrzeszenie hodowców chomika] mielenie kołowrotka
pecio odpowiedział pecio → na temat → Trening rowerowy
Po przeczytaniu ostatniego posta ciśnie się na usta ....... witaj w 21 wieku 😁 -
[Bankructwa w branży] Bankructwo GT faktem, kto następny?
pecio odpowiedział wr81 → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Ale rowery zrobione przez Gianta dla wielu amerykańskich marek są już dobre i nie pochodzą z niewolniczej pracy. -
Są lepsze ekrany MiP o większej rozdzielczości produkowane przez Sharpa do właśnie takich zastosowań. Parę lat temu Garmin patentował połączenie LCD / OED z panelami solarnymi. Z marketingowego punktu widzenia nie zrobią rewolucji z modelu na model . Nie mniej tego spodziewam się w Edge 1060 w maju przyszłego roku małej rewolucji ( lub przynajmniej przełomu).
-
[zrzeszenie hodowców chomika] mielenie kołowrotka
pecio odpowiedział pecio → na temat → Trening rowerowy
A dziś czytam , że Unia Ekologiczna zwana potocznie Euro-kołchozem bierze się za wydanie dyrektyw dotyczących oświetlenia rowerowego . Panie zmiłuj się nad nami........ Za chwilę będą dodawać biokomponenty do oleju służącego do smarowania łańcucha . Parę dni temu znany mi "tirowiec" powiedział ,że UE zmusza producentów naczep do ograniczenia emisji CO2 generowanego przez naczepy .😁 -
@kamfan oled ,amoled zwał jak zwał czy to będzie wyświetlał kolory czy tylko cz-b to i tak w trybie Always On Display błyskawicznie ulegnie destrukcji / wypaleniu. Na rynku jest ogrom doniesień o wypalonych ekranach zegarków . Podsumowanie - ekrany OLED nie nadają się do urządzeń typu rowerowego gdzie stale musisz wyświetlać informacje . Dla tego Garmin idzie w zegarkach w microledy - na razie zaliczył wtopę ale za rok , dwa .......A w rowerowych ten co dają do 550/850/1050 na chwilę obecną jest najrozsądniejszym wyborem . A za pięć lat mogą być dostępne ekrany w zupełnie nieznanej Tobie technologii .😁
-
[zrzeszenie hodowców chomika] mielenie kołowrotka
pecio odpowiedział pecio → na temat → Trening rowerowy
Zapomniałeś dodać najważniejsze ....... w całości zrobiony w EU. -
[Nawigacja] Garmin Edge - pytania, problemy, jak to zrobić
pecio odpowiedział TurboRower_18 → na temat → Akcesoria rowerowe
@cervandes zrób aktualizację oprogramowania układowego czujnika do najnowszej wersji. Mnie działa bez zarzutu . -
@kamfan widzę wielką nieznajomość technologii "wyświetlaczy" .
-
[zrzeszenie hodowców chomika] mielenie kołowrotka
pecio odpowiedział pecio → na temat → Trening rowerowy
Właśnie , po co po omacku błądzić w piwnicy ....... podążaj w kierunku światła , tfuu chciałem napisać Garmina. Mógłbym być kaznodzieją 😁 Klnę , pomstuję ale tak naprawdę mojej 1040 nie zamieniłbym na nic innego no chyba , że na 1060 w przyszłym roku🤣. A te małe przygody po drodze to jak z żoną ...... jest czasami kapryśna , strzeli focha ale .............. 😉 -
[zrzeszenie hodowców chomika] mielenie kołowrotka
pecio odpowiedział pecio → na temat → Trening rowerowy
@spidelli nie posądzałem Ciebie o bycie takim masochistą. 😉😁 Kup w końcu zegarek Garmina któregoś "forka" i Edka 540 na kierownicę . Momentalnie dostąpisz bram Valhalli 🤣...................................................................gdzie pod ową bramą spotkasz innych mocno wkuxxxxxnych takich "szczęśliwców " . Oczywiście mnie tam nie zastaniesz bo zostałem reprezentantem nowego nurtu użyszkodników Garmina - totalny tumiwisizm.😁
