Skocz do zawartości

pecio

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    3 581
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    10

Zawartość dodana przez pecio

  1. Jaki dokładnie model tego Janosika ? A ten NotiOne dedykowany e-rowerom w wersji "golec" kosztuje 199 zł . Reszta ceny to masz wliczony ten " darmowy "abonament do bezstresowego użytkowania . Nikt nigdy niczego nie daje za darmo. Wszystko masz wliczone w cenę .
  2. Niemieckie sklepy dorzucają do paczek żelki Haribo , też muszę kiedyś dym zrobić za to co mi się dodatkowo po paczce melepeci.
  3. Nie masz za darmo. Opcji jest kilka - masz na telefonie - płacisz , masz na stacji w samochodzie przez android auto czyli też leci przez telefon tylko wyświetla na samochodowym "ekraniku " - też płacisz , kupiłeś dedykowane urządzenie Yanosika tam albo masz na starcie tylko roczny abonament potem sam sobie płać lub przepłacasz jak za "woły" z pseudo dożywotnim abonamentem . Tak czy siak w której opcji byś nie popatrzył w każdej płacisz za transfer.
  4. Nawiedzona zielona dziewica orleańska .
  5. @grzech1991 nigdzie w żadnym urządzeniu z powiadamianiem przez GSM nie będziesz miał za darmo. Za darmo jest przez WiFi / Bluetooth ale zasięg w zakresie "widzialności" sparowanego innego szpeja. @andrzejlad Airtagi i inne na tej samej zasadzie działania urządzenia to totalny szajs . Jabłko ma dobry marketing który potrafi wcisnąć każde "gufienko" . Był już na tym forum robiony doktorat z tego w którymś wątku.
  6. Pasek klinowy wielorowkowy , najlepiej pasuje ten od Ursusa "60" 🤣
  7. " Dżizus " my tak celowo żeby był "ruch w biznesie " . Tym razem padło na Ciebie @spidelli 😉 Idą przymrozki , może jakieś upalanko na Rouvy ale takie emeryckie totalnie . Ja pierdz\iu ale ceny wywalili na Rouvy - podwyżka o 5 ojro . Chyba będę bujać wielbłąda . 😁
  8. @spidelli cytuję " ...90% czasu potrzebuję komputerka rowerowego, nie nawigacji na bezdroża...." Do tego idealnie nadaje się ...... Więc po co przepłacać za Wahoo 😉😁
  9. @dfq ale Edki Garmina ostatnio nabyły cudowną cechę - ostrzeżenia w ramach "wspólnoty" o różnych nie przewidzianych "bajerach " na trasie. Huhuu tego nie mają . Po za tym mapy do Edka są aktualizowane na zawołanie .
  10. Kupować Wahoo po to żeby sięgać do eTrexa Garmina . Kombinujesz jak moja żona albo 🐎 co ciągnie wóz do Morskiego Oka. A nie prościej było od razu kupić właściwego Garmina 😉😁
  11. W Garminie też jest na osi czasu albo dystansu ale rozbite na kilka wykresów w zależności od posiadanej telemetrii. A w mapach chodzi o pokrycie siecią dróg , ścieżek itp. Dla przykładu w terenie przez który jadę na mapach Googla jest " pustynia" nic , totalnie nic . A w Garminie mam każdą ścieżynkę , dróżkę , bajorko - wierne oddanie rzeczywistej topografii.
  12. A jak z pokryciem /precyzją mapową w rodzimej okolicy. Ostatnio zauważyłem , że mapy w moim Garminie dosłownie rozXXXXją mapy Google a nawet Mapy.cz które totalnie spaściały.
  13. @szajbna nie precyzyjnie wyjaśniłem . Na blaszaku leci Rouvy / wielbłąd i z tego poziomu sterowany jest kołowrotek . Nie mniej tego na kierownicy jest Garmin i to on czyta dane chomika które potem lecą na Connecta . Czyli reasumując za doznania cielesno - wizualne odpowiedzialność bierze blaszak a za analizę intensywności owych doznań odpowiada platforma Garmina .
  14. @spidelli dokładnie , płacze o wykupienie SystmX. Sterowanie chomikiem z poziomu telefonu nigdy nie było w przedmiocie moich zainteresowań. Od tego mam blaszaka. Nawet z poziomu Garmina nie bawię się w to , nie ten poziom doznań sado-macho 😉. Zresztą w co lepiej lukać na Rouvy , ekranik sześć z groszami cala czy parędziesiąt cali . A dziś " pan Kopytko " dobrze podawał w " tęczową zarazę " i padło 150 z groszami . Momentami przez parędziesiąt kilometrów sunąłem jak TGV , reszta w tempie Orient Expresu do Stambułu. Tak , że reasumując , tli się światełko w tunelu dla takiego upadłego cyklisty jak ja.
  15. W apce wygląda jakby można sterować ale trzeba coś wykupić. Tak na szybko przy kawie strzeliłem okiem bez zagłębiania w temat. Wieczorem chomika odpalę i zrobię " doktorata " . Teraz lecę w realu setunię zmęczyć. A licznik jak najbardziej może autonomicznie sterować kołowrotkiem .....na pewno Garmin i Wahoo .
  16. Po przeczytaniu ostatniego posta ciśnie się na usta ....... witaj w 21 wieku 😁
  17. Ale rowery zrobione przez Gianta dla wielu amerykańskich marek są już dobre i nie pochodzą z niewolniczej pracy.
  18. Są lepsze ekrany MiP o większej rozdzielczości produkowane przez Sharpa do właśnie takich zastosowań. Parę lat temu Garmin patentował połączenie LCD / OED z panelami solarnymi. Z marketingowego punktu widzenia nie zrobią rewolucji z modelu na model . Nie mniej tego spodziewam się w Edge 1060 w maju przyszłego roku małej rewolucji ( lub przynajmniej przełomu).
  19. A dziś czytam , że Unia Ekologiczna zwana potocznie Euro-kołchozem bierze się za wydanie dyrektyw dotyczących oświetlenia rowerowego . Panie zmiłuj się nad nami........ Za chwilę będą dodawać biokomponenty do oleju służącego do smarowania łańcucha . Parę dni temu znany mi "tirowiec" powiedział ,że UE zmusza producentów naczep do ograniczenia emisji CO2 generowanego przez naczepy .😁
  20. @kamfan oled ,amoled zwał jak zwał czy to będzie wyświetlał kolory czy tylko cz-b to i tak w trybie Always On Display błyskawicznie ulegnie destrukcji / wypaleniu. Na rynku jest ogrom doniesień o wypalonych ekranach zegarków . Podsumowanie - ekrany OLED nie nadają się do urządzeń typu rowerowego gdzie stale musisz wyświetlać informacje . Dla tego Garmin idzie w zegarkach w microledy - na razie zaliczył wtopę ale za rok , dwa .......A w rowerowych ten co dają do 550/850/1050 na chwilę obecną jest najrozsądniejszym wyborem . A za pięć lat mogą być dostępne ekrany w zupełnie nieznanej Tobie technologii .😁
  21. Zapomniałeś dodać najważniejsze ....... w całości zrobiony w EU.
  22. @cervandes zrób aktualizację oprogramowania układowego czujnika do najnowszej wersji. Mnie działa bez zarzutu .
  23. @kamfan widzę wielką nieznajomość technologii "wyświetlaczy" .
  24. Właśnie , po co po omacku błądzić w piwnicy ....... podążaj w kierunku światła , tfuu chciałem napisać Garmina. Mógłbym być kaznodzieją 😁 Klnę , pomstuję ale tak naprawdę mojej 1040 nie zamieniłbym na nic innego no chyba , że na 1060 w przyszłym roku🤣. A te małe przygody po drodze to jak z żoną ...... jest czasami kapryśna , strzeli focha ale .............. 😉
  25. @spidelli nie posądzałem Ciebie o bycie takim masochistą. 😉😁 Kup w końcu zegarek Garmina któregoś "forka" i Edka 540 na kierownicę . Momentalnie dostąpisz bram Valhalli 🤣...................................................................gdzie pod ową bramą spotkasz innych mocno wkuxxxxxnych takich "szczęśliwców " . Oczywiście mnie tam nie zastaniesz bo zostałem reprezentantem nowego nurtu użyszkodników Garmina - totalny tumiwisizm.😁
×
×
  • Dodaj nową pozycję...