Skocz do zawartości

pecio

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    3 573
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    10

Zawartość dodana przez pecio

  1. @chester_jds prenatalny rozwieracz odbytu ..... co wygrałem ?
  2. W obie 2,7 bara. @Nemrod82 też już widzę ,że na jednym komplecie sezonu się nie zrobi. No może jakbym bardzo grzecznie tylko po asfalcikach gładkich jak pupka niemowlaka śmigał .....😉😁
  3. Jak numero trzy z deka za wielkie to ja osobiście celuje w numer jeden.
  4. Lejce do "kunia" od karocy. Był baranek ale wyklepałem młotkiem na prosto.
  5. Większych bredni to nie czytałem . Super ślizgi reklamowane jako "dożywotnie " zwane potocznie igusami w pedałach platformowych Chromag czy super wyrąbanych Wolf Tooth , byłem zmuszony wymieniać co 3- 4 miesiące. A teraz weźmy sobie legendarne starej daty Time na łożyskach. Przez całe życie tych pedałów nie zaglądałem do środka.
  6. @Acidos29 podkładki dajesz tą stroną co są te dwa "rowki" do korby . I tak samo jest z obu stron.
  7. Mógł też jakiś syf polecieć w gniazdo któreś i będzie skrzypieć. Musisz dokładnie oblukać .
  8. Ja bardzo stary cap , prawie z nadwagą , stówkę wciągam przed śniadaniem na czczo . I tak dzień w dzień z małymi przerwami w cyklach. O normalnych porach to walę w soboty i niedziele ale też więcej niż sto. Siadam jadę i dopiero pod domem kończę jazdę. Nie robię żadnych przerw ,postojów no chyba późną jesienią / wczesną zimą na kawkę na Orlenie.
  9. Musisz pomolestować te prąciki . Sztyca w imadło 😉 i wygibasy na wszystkie strony siodełkiem . Na jakich prętach masz tego Speca. Bo jak wyrobiły się gniazda to jest na to rada - klej na gorąco. Robi się takie elastyczne wypełnienie i siodło działa lepiej niż z fabryki.
  10. Mi tak strzela jak syf podchodzi po n- jazdach. Rozbiórka , mycie , składanie i spokój. Może być w twoim wypadku mocowanie prętów w skorupie siodełka , musisz to sprawdzić.
  11. @ViP3R ten manewr w nowych betkach nie działa. Jedyna opcja to downgrade do wcześniejszej wersji stabilnej niż 60.18.Wtedy radar parujesz po ANT+.
  12. Hopix taka nędzna podróbka Tokena Ninja Kolejna garażowa produkcja z plastiku PET , nawet Chińczyki pod tym nie chcieli się podpisać Badziew wycinany kątówką z puszki po " Turystyczmej " w zamian za plastikowy z przetopionych nakrętek po coli
  13. Pył " glebowy" a w dodatku iglaki się " spuszczają" . Wczoraj rower stał na podwórku i zmienił kolor na żólty . To samo z samochodami. Takie uroki życia na łonie natury.
  14. W Garminie wychodzi nowy to automatycznie koniec wsparcia poprzedniego. Więc te dwa lata dodatkowe w Karoo to można by powiedzieć rewelacja.
  15. Za tydzień wróci do telefonu na kierownicy........nie ten ekran , nie ten procek , nie...........😉😁
  16. @PeresKTM no za rowerowego Rolsa trzeba wyskoczyć 🤣
  17. @marcin_ostrówJa wolę takie kowadełka😉 Ale śmigałem na jednym finezyjnie zrobionym chińczyku i złego słowa nie powiem .
  18. @PeresKTM Spokojnie zakładaj .
  19. Z nieba spadasz . Kup Karoo3 .....będziesz testerem . 😁
  20. Ja mam przełożoną do dojechania zębatkę z starego XTR 9100.
  21. Zaczynam się doktoryzować nad Karo . A w szczególności nad systemem mapowym . Napiszę tak , że chyba pod tym względem rozp.....li Garmina . Można robić swoje mapsety i to jakie . Sprawa jest rozwojowa i baaaaaaaardzo obiecująca.
  22. @Eathan Wiem już pisałem o tym parę dni temu. Kolejny element dolewający goryczy . Trzeba zacząć pakować walizki.
  23. Inaczej może być zoptymalizowany na andku a inaczej na srajfonie. Ja coraz bardziej popadam w zadumę nad przyszłością platformy Garmina u mnie. Coraz więcej niedorobionych bubli , huczny na wyrost bełkot marketingowców nie mający realnego pokrycia z rzeczywistością , patrz - https://the5krunner.com/2026/05/05/forerunner-265-hrv-study/ . Czyli wszystko psu o budę rozbić....... zresztą o tym wiedziałem od samego początku ,że to wszystko jest z sufitu . Zegarki które przez pierwsze pół roku nadają się tylko przybijania gwoździ z piąchy. Cudowny F8 micro-led który okazał się totalną porażką . Nawet przestali go produkować i oferować . Varia 820 kolejna wielka żałosna wtopa ... moja frustracja zaczyna sięgać zenitu . Dziś pokazuje tira i trzy osobówki. Mija mnie dostawczak i nic więcej . Jedzie motor , pokazuje jednoślad . Za chwilę wyprzedza mnie osobówka w postaci gościa na Treku . Te wskazania są tak przypadkowe ,że przestałem na nie zwracać uwagę . Garmin przekombinował , chciał wyskoczyć przed szereg a teraz Chińczycy maja z niego ubaw. Tęsknię za prostotą i niezawodnością starej 515. A żeby tego było mało taka opcja w 820 została wykastrowana przez brak możliwości sparowania radaru po starym ANT+. Miesiąc temu z entuzjazmem podchodziłem do rychłej premiery nowego Edge 1060. Dziś stwierdziłem , że nie mam zamiaru być królikiem doświadczalnym i rozglądam się za alternatywą . Bardzo ale to bardzo trzymam kciuki za chińskie wynalazki pokroju Bryton , Magene ,itp. Żeby Garminowi wszystko pierdyknęło i poszedł wreszcie po rozum do głowy . Nie słupki sprzedaży , poklask akcjonariuszy a zadowolenie takich ludzi jak ja było priorytetem . Bo na razie to czuję się jak wystrugany na maksa jelonek .
  24. U-BETON ?? Czy jak to się tam nazywało.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...