-
Liczba zawartości
3 573 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
10
Typ zawartości
Profile
Forum
Galeria
Blogi
Kalendarz
Collections
Zawartość dodana przez pecio
-
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
pecio odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
@chester_jds prenatalny rozwieracz odbytu ..... co wygrałem ? -
W obie 2,7 bara. @Nemrod82 też już widzę ,że na jednym komplecie sezonu się nie zrobi. No może jakbym bardzo grzecznie tylko po asfalcikach gładkich jak pupka niemowlaka śmigał .....😉😁
-
Jak numero trzy z deka za wielkie to ja osobiście celuje w numer jeden.
-
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
pecio odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[Pedałowanie] Technika pedałowania - fakty i mity
pecio odpowiedział marvelo → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Większych bredni to nie czytałem . Super ślizgi reklamowane jako "dożywotnie " zwane potocznie igusami w pedałach platformowych Chromag czy super wyrąbanych Wolf Tooth , byłem zmuszony wymieniać co 3- 4 miesiące. A teraz weźmy sobie legendarne starej daty Time na łożyskach. Przez całe życie tych pedałów nie zaglądałem do środka. -
@Acidos29 podkładki dajesz tą stroną co są te dwa "rowki" do korby . I tak samo jest z obu stron.
-
Mógł też jakiś syf polecieć w gniazdo któreś i będzie skrzypieć. Musisz dokładnie oblukać .
-
[1 dniowy wyjazd] 70km Eurovelo 9(trasa Wiślana) jak się przygotować?
pecio odpowiedział RowerowyElf → na temat → Turystyka rowerowa
Ja bardzo stary cap , prawie z nadwagą , stówkę wciągam przed śniadaniem na czczo . I tak dzień w dzień z małymi przerwami w cyklach. O normalnych porach to walę w soboty i niedziele ale też więcej niż sto. Siadam jadę i dopiero pod domem kończę jazdę. Nie robię żadnych przerw ,postojów no chyba późną jesienią / wczesną zimą na kawkę na Orlenie. -
Musisz pomolestować te prąciki . Sztyca w imadło 😉 i wygibasy na wszystkie strony siodełkiem . Na jakich prętach masz tego Speca. Bo jak wyrobiły się gniazda to jest na to rada - klej na gorąco. Robi się takie elastyczne wypełnienie i siodło działa lepiej niż z fabryki.
-
Mi tak strzela jak syf podchodzi po n- jazdach. Rozbiórka , mycie , składanie i spokój. Może być w twoim wypadku mocowanie prętów w skorupie siodełka , musisz to sprawdzić.
-
[Nawigacja] Garmin Edge - pytania, problemy, jak to zrobić
pecio odpowiedział TurboRower_18 → na temat → Akcesoria rowerowe
@ViP3R ten manewr w nowych betkach nie działa. Jedyna opcja to downgrade do wcześniejszej wersji stabilnej niż 60.18.Wtedy radar parujesz po ANT+. -
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
pecio odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Hopix taka nędzna podróbka Tokena Ninja Kolejna garażowa produkcja z plastiku PET , nawet Chińczyki pod tym nie chcieli się podpisać Badziew wycinany kątówką z puszki po " Turystyczmej " w zamian za plastikowy z przetopionych nakrętek po coli -
[Gniew rowerzysty] Co cię wkurzyło na rowerze?
pecio odpowiedział Borsuczy → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Pył " glebowy" a w dodatku iglaki się " spuszczają" . Wczoraj rower stał na podwórku i zmienił kolor na żólty . To samo z samochodami. Takie uroki życia na łonie natury. -
W Garminie wychodzi nowy to automatycznie koniec wsparcia poprzedniego. Więc te dwa lata dodatkowe w Karoo to można by powiedzieć rewelacja.
-
[Znalezione w internecie] Filmy, zdjęcia, gify...
pecio odpowiedział SovaLTD → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
Za tydzień wróci do telefonu na kierownicy........nie ten ekran , nie ten procek , nie...........😉😁
-
@PeresKTM no za rowerowego Rolsa trzeba wyskoczyć 🤣
-
@marcin_ostrówJa wolę takie kowadełka😉 Ale śmigałem na jednym finezyjnie zrobionym chińczyku i złego słowa nie powiem .
-
@PeresKTM Spokojnie zakładaj .
-
Z nieba spadasz . Kup Karoo3 .....będziesz testerem . 😁
-
Ja mam przełożoną do dojechania zębatkę z starego XTR 9100.
-
[Nawigacja] Garmin Edge - pytania, problemy, jak to zrobić
pecio odpowiedział TurboRower_18 → na temat → Akcesoria rowerowe
Zaczynam się doktoryzować nad Karo . A w szczególności nad systemem mapowym . Napiszę tak , że chyba pod tym względem rozp.....li Garmina . Można robić swoje mapsety i to jakie . Sprawa jest rozwojowa i baaaaaaaardzo obiecująca. -
[Nawigacja] Garmin Edge - pytania, problemy, jak to zrobić
pecio odpowiedział TurboRower_18 → na temat → Akcesoria rowerowe
@Eathan Wiem już pisałem o tym parę dni temu. Kolejny element dolewający goryczy . Trzeba zacząć pakować walizki. -
[Nawigacja] Garmin Edge - pytania, problemy, jak to zrobić
pecio odpowiedział TurboRower_18 → na temat → Akcesoria rowerowe
Inaczej może być zoptymalizowany na andku a inaczej na srajfonie. Ja coraz bardziej popadam w zadumę nad przyszłością platformy Garmina u mnie. Coraz więcej niedorobionych bubli , huczny na wyrost bełkot marketingowców nie mający realnego pokrycia z rzeczywistością , patrz - https://the5krunner.com/2026/05/05/forerunner-265-hrv-study/ . Czyli wszystko psu o budę rozbić....... zresztą o tym wiedziałem od samego początku ,że to wszystko jest z sufitu . Zegarki które przez pierwsze pół roku nadają się tylko przybijania gwoździ z piąchy. Cudowny F8 micro-led który okazał się totalną porażką . Nawet przestali go produkować i oferować . Varia 820 kolejna wielka żałosna wtopa ... moja frustracja zaczyna sięgać zenitu . Dziś pokazuje tira i trzy osobówki. Mija mnie dostawczak i nic więcej . Jedzie motor , pokazuje jednoślad . Za chwilę wyprzedza mnie osobówka w postaci gościa na Treku . Te wskazania są tak przypadkowe ,że przestałem na nie zwracać uwagę . Garmin przekombinował , chciał wyskoczyć przed szereg a teraz Chińczycy maja z niego ubaw. Tęsknię za prostotą i niezawodnością starej 515. A żeby tego było mało taka opcja w 820 została wykastrowana przez brak możliwości sparowania radaru po starym ANT+. Miesiąc temu z entuzjazmem podchodziłem do rychłej premiery nowego Edge 1060. Dziś stwierdziłem , że nie mam zamiaru być królikiem doświadczalnym i rozglądam się za alternatywą . Bardzo ale to bardzo trzymam kciuki za chińskie wynalazki pokroju Bryton , Magene ,itp. Żeby Garminowi wszystko pierdyknęło i poszedł wreszcie po rozum do głowy . Nie słupki sprzedaży , poklask akcjonariuszy a zadowolenie takich ludzi jak ja było priorytetem . Bo na razie to czuję się jak wystrugany na maksa jelonek . -
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
pecio odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
U-BETON ?? Czy jak to się tam nazywało.
