Skocz do zawartości

RabbitHood

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1 970
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Zawartość dodana przez RabbitHood

  1. Z tymi odblaskowymi korkami do kiery to niezły patent - jak dla mnie nawet lepszy niż z lusterkami odchylanymi.
  2. No właśnie coś tak myślałem, że można dostać "leginte" piasty w tej cenie.
  3. Leśne dziady śpieszą się przed zmianą władzy by jak najwięcej wyciąć.
  4. Podjechałem sobie dzisiaj na cmentarz rowerkiem - tak za*****stawionego samochodami miasta to w życiu nie widziałem. Z roku na rok samochodoza coraz większa, jeszcze rozumiem zimno i śnieg - ale dzisiaj była idealna pogoda na spacerek. Ten kraj jest zgubiony.
  5. Jak potrzebujesz coś "naprawdę grubego" to leginsy nie są dla ciebie.
  6. Rower zdecydowanie za mały - ale da się na nim jeździć. Na pewno nie rozmiar jest problemem drętwienia jednej dłoni. Częściej zmieniaj pozycję chwytu, staraj się nie blokować łokcia (bo to właśnie przez nerw w łokciu masz problem z małym i drugim palcem - tzw łokieć tenisisty).
  7. Ale co to znaczy ciężko chodzą? Nie odbijają, blokują się, ciężko ręką ścisnąć szczęki? Bo możesz mieć - zardzewiałe piwoty, zardzewiałe sprężyny, zardzewiałe linki, zardzewiałe klamki?
  8. Bo ostatni zielony dzień tego roku (chyba)!
  9. Otuliny na rury zdecydowanie będą najlepszym "domowym" sposobem - odpowiednio twarde by dobrze energię zacisku rozprowadzić a jednocześnie dadzą dobry uchwyt. No i najważniejsze - niedrogie.
  10. No chyba nie "porażenie"? Czytaj o łokciu tenisisty. W skrócie masz niesymetryczną budowę ciała i większy nacisk na jedną rękę.
  11. Ale ten plastikowy talerz do zdejmij!
  12. Wymienić wideł. Nie bawić się w przedłużki.
  13. Szkoda, że nie da się dać zębatki na "zewnątrz" korby - zawsze wolę ten look
  14. Jak MTB to wiadomo - bojówki!
  15. Ogólnie jeśli ktoś przy zerze i ostrym wietrze będzie wybierał się na rower to tylko wielowarstwowe ubieranie się ma sens.
  16. Dzisiaj w wietrze jeździłem w leginsach z decla (50zł za nie dałem) - i dawały radę. O ile nie boisz się pokazać w lajkrze to polecam. https://www.decathlon.pl/p/legginsy-do-biegania-meskie-kalenji-warm-ocieplane/_/R-p-189151
  17. Kręciłem się po lesie i już wiem, dlaczego MTB nie lubi się z lajkrowymi ledżinsami! Zaczepiłem pinami o łydę i mam piękną dziurę...
  18. Zdjęcia znajomka z osiedla - stracił kawał skóry na udzie, zabrakło 20 cm do tętnicy w pachwinie.
  19. Na maksymalnym wysiłku dobijam do 180bps i też nigdy "mroczków" nie miałem.
  20. Cukierki na ślizgach czy już dają naprawialne łożyska?
  21. Pasek z mikrogumy (a pewnie i ze zwykłej gumy) między uchwytem a kierownicą załatwiłby problem. Inna sprawa, że zwiększyłby niestabilność obrazu
  22. Przed chwilą wypróbowałem podpatrzony lata temu w internetach sposób na sznurówkę. Jako, że nie chciało mi się bawić z chemią - myślę spróbuję. Z grubsza całość (zębatki i łańcuch) przetarłem szmatą a kółeczka "zeskrobałem" haczykiem ze szprychy - tak by zebrać zewnętrzny bród. Później przez każde dwie rolki (po ogniwie) przewlokłem sznurówkę i "flosowałem" jak zębiska. Zabawa długotrwała, żmudna i nudna - warto jakąś żwawą muzyczkę zapuścić (Zenka albo Metalikę). Efekt mimo to naprawdę niezły - roleczki aż świecą czystością. Jakaś alternatywa gdy chce się zrobić całość na sucho, bez szejka czy mycia.
  23. Bo koniec sezonu na mokro.
  24. Te podkładki mają ci dać "mocne" dokręcenie w przypadku gdy śruba nie idzie prostopadle do tego co ma przykręcać (dlatego są wypukłe).
  25. Zajeździłem się... Miałem plan na pożegnanie lata zrobić łącznie 400km w tydzień 280 cykło. Dzisiaj po 20 nogi odmówiły mi posłuszeństwa i wróciłem do domu turystycznym tempem. Ktoś wie jak najszybciej się zregenerować?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...