Skocz do zawartości

RabbitHood

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1 970
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Zawartość dodana przez RabbitHood

  1. 99 zł za założenie koła i kierownicy? No jak ktoś nie ma co z kasą robić.
  2. Bo Windows edycja wiosna2024
  3. Nas próbę kup sobie rurkę 1,8mm i spróbuj ją wygiąć na kolanie.
  4. Dzisiaj okoliczny spialiniarze motorowi urządzili sobie zlot nad okolicznym jeziorkiem, "pierdząc" normalnym ludziom pod domami. Już się miałem wnerwić gdy któryś tam z kolei wyprzedzał mnie na gazetę psując mi wypoczynek na wiejskich szosach. Ale doszedłem do wniosku - że bardziej mi ich szkoda: są tak blisko zrozumienia przyjemności z jazdy jednośladem a jednak wciąż tak daleko!
  5. Bo wróciłem w tym roku na etat i nie mam w maju więcej czasu na jazdę...
  6. Na szutr i asfalt nawet nie potrzebujesz "grubych" opon. Wystarczy dobra technika i nieusztywnianie rąk w łokciach.
  7. No straszny badziew jakich setki w internecie. Babciowozy są by wyglądać ale nie żeby na nich jeździć.
  8. Albo uwaga - po prostu zmień sztycę.
  9. hmm 40 zeta za coś co można wykonać z dwóch deseczek i gwintowanego pręta?
  10. Na wypady po lesie przez cały ubiegły sezon wakacyjny zakładałem: https://www.decathlon.pl/p/spodenki-fitness-cardio-meskie-domyos/_/R-p-305836?c=Niebieski Materiał jakby go nie było, super lekkie i przewiewne. Minus siatka w kroku - przez co na rower to raczej na rok.
  11. Geko nigdy nie polecę. To jak już chce ktoś ekstremalnie budżetowo - lepiej w podobnej cenie cyfrowe yato. A co do kółek na łożyskach - to po latach w sumie wróciłem do tulejek. Różnicy nie widzę a żywotność dłuższa.
  12. Bo nastał ten czas, żeby wymienić breloczek przy kluczach!
  13. Ztto kaseta 9r - ok 6 tyś na jednym łańcuchu od kmc (przymiar wskakuje na 0,75). Środek nieco zjechany ale przyjęła nowy łańcuch bez protestów.
  14. No to o ile nie mają zbyt agresywnego bieżnika to też fajny wybór na asfalt. Raczej niżej bym nie schodził.
  15. Nie wiem ile to dla ciebie opony szosowe ale dla amatora te 32-35mm na szosie to bardzo fajna opcja. Da ci szybkość i kontrolę na piachu/lodzie.
  16. Na szutrach będzą cię wnerwiały leśne dziadki roz*ce drogi, rolnicy rozrzucający obornik na drodze i psiarze ze spuszczonymi pupilkami. Nigdzie nie ma lekko... Niestety na szosie będzie coraz gorzej - wraz ze wzrostem ilości samochodów rosną nakłady na infrastrukturę.Żyjemy w biednym kraju - a z tym problemem bogate jak USA i UK nie potrafią sobie poradzić. Jedyny ratunek to buty 32mm i zamleczanie...
  17. - wodoszczelność i oddychalność nie ma takich cudów na tej ziemi - jak najwięcej elementów odblaskowych Jak cię ma przejechać samochód to i ponawieszane lampki choinkowe nie pomogą - zintegrowany kaptur Do jazdy na rowerze? No to chyba maksymalnie do 5km/h - rozpinana na zamek błyskawiczny na całej długości No takie to istnieją i są sensowne!
  18. W kraju w którym nie ma opieki psychiatrycznej a depresja i inne schorzenia "umysłu i duszy" są piętnowane jedynym tanim ratunkiem dla narodu jest alko. Nie każdy może i chce pocieszać się endorfinami na rowerze! A co do śmiecenia gdzie popadnie - winne sobiepaństwo, egoizm i głupota. Polak nie dba o swój kraj i robi tak, żeby było mu wygodnie. Co więcej - akcje takie jak "sprzątanie świata" są antywychowawcze bo taki Janusz z Grażyną zobaczą, że ktoś po nich sprząta i jeszcze bardziej czują przyzwolenie.
  19. Pomijam milczeniem argumentum ad auctoritatem (bo się może okazać, że ze względu na wykształcenie mam większe "prawo" wypowiadania się w kwestiach związanych z uprawą roślin i sadownictwem niż większość członków tego forum). Kwestia jest oczywista - w Polsce drzewa się kaleczy a nie przycina. Widać to zdecydowanie na załączonym przeze mnie zdjęciu gdzie ścina się CAŁĄ koronę drzewa a nie pojedyncze konary. Owszem - silne drzewo przeżyje taki zabieg i odbije. Gorzej gdy powtarza się go kolejny rok - tak jak w przypadku tej ulicy. Zieleń przeszkadza w Polsce, bo trzeba sprzątać, bo nie ma gdzie postawić kolejnej furki, go kolejny frajer spaliniarz roztrzaskał się jadąc "zgodnie z przepisami". Problem pojawia się dopiero wtedy, gdy wszystko zabetonujemy i ogołocimy. Okazuje się wtedy, że człowiek potrzebuje zieleni, przyrody i odpoczynku w cieniu drzew.
  20. To lipy - po lewej i w tle masz przykład jak lipa powinna wyglądać. A swoją drogą i wierzby nie powinno się w ten sposób okaleczać - bo owszem jest bardziej wytrzymała i odbije ale podstawowe pytanie po co? A tutaj to standardowy sposób na pozbycie się drzewa - dokonuje się kilka razy takiego cięcia "pielęgnacyjnego", drzewo usycha i można ze zdziwieniem "oj co się stało" wyciąć je w spokoju.
  21. Chłopi walczą z zielonym ładem (na drzewach). Bo jak powszechnie wiadomo - drzewo gałęzi i liści nie potrzebuje!
  22. Za dużo ważysz/za mocno naciągnięte szprychy/nie podnosisz tyłka na agresywnych przeszkodach/budżetowe szprychy.
  23. Spoko - za kilka lat dorośniesz do Lki!
  24. To ty do dyskusji wprowadzasz wątek "prawilny, etyczny, sensowny i moralny" co więcej nie napisałem, że ktokolwiek jest "daleko w rozwoju osobistym".
  25. Zalać odtłuszczaczem i zasypać piachem. Tak Tobo - myślisz jak nastolatek.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...