Czołem, dopadło mnie zjawisko pekania szprych w tylny kole,. Jakieś 400 kilometrów temu wymieniłem jedna, i dziś pękła następna. Szprychy pękają w okolicy grzybka przy piascie. Jaka może być przyczyna tęgi zjawiska? Dodam, że nie ja robiłem koło, tylko serwis i wydaje mnie się, że szprychy są za mocno naciągnięte - dosłownie jak struna.