Skocz do zawartości

Kuba82

Nowy użytkownik
  • Liczba zawartości

    14
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia użytkownika Kuba82

Świeżak

Świeżak (1/13)

  • Od miesiąca
  • Collaborator
  • Reaktywny
  • Od tygodnia
  • Pierwszy post

Ostatnio zdobyte

0

Reputacja

  1. W żaden sposób nie popieram chłamu, zwyczajnie oddałem koło do najlepszego wg mnie serwisu, gdzie na pewno mają wiedzę na tematy około rowerowe.
  2. Nie ma co się rozwodzić nad zaplataniem koła dla kolarza amatora😁 zobaczymy ile pojezdzi
  3. Koło wylądowało w serwisie na wymianie kompletu szprych, będą wszystkie 2,3mm. Przebiegu ma około 3000km, nie miałem nigdy żadnego incydentu z kołem w postaci wkreconego badyla czy łańcucha w szpychach. Pozdrawiam i dziękuję za podpowiedzi
  4. Waga to 95kg,koło tylne, 28 szprych. Staram się omijać wyrwy w drodze i mam opracowane trasy gdzie większość asfaltu jest naprawdę gładka. Zastanawiam się czy nie wymienić wszystkich szprych na nowe uoze grusze. Jakie szprychy są godne polecenia
  5. Czołem, dopadło mnie zjawisko pekania szprych w tylny kole,. Jakieś 400 kilometrów temu wymieniłem jedna, i dziś pękła następna. Szprychy pękają w okolicy grzybka przy piascie. Jaka może być przyczyna tęgi zjawiska? Dodam, że nie ja robiłem koło, tylko serwis i wydaje mnie się, że szprychy są za mocno naciągnięte - dosłownie jak struna.
  6. Kaseta i łańcuch nowe, a na dwóch najmniejszych zębatkach i na dużej z przodu, czuć na pedałach takie jakby chrobotanie, sam napęd nie wydaje niepokojących odgłosów
  7. Cześć, może ktoś ocenić stan blatu?
  8. Cześć,mam na imię Jakub, rower to moja pasja, zwłaszcza szosa. Po krótkim epizodzie w Łódzkim "Społem" ciężko jest rozstać się z dwoma kołkami. Pozdrawiam wszystkich rowerowych wariatów i pozytywnie zakręconych
×
×
  • Dodaj nową pozycję...