@NormalnyNie Owszem.
Jeżdżę obecnie na Curach4 tarczami 203mm P/T, aktualnie klocki żywiczne Formuli. Potężna siła i bardzo dobra modulacja. W dwójkach używałem początkowo metalików Formuli a potem czarnych Galferów.
Nie. Standardowy zestaw dwóch strzykawek z końcówkami. Gwintów nie pamiętam, ale nic ekstraordynaryjnego.
Odpowietrzanie C2 i C4 jest wg mnie bardzo proste.
Tak. Szczelina zarówno w dwutłoczkowych jak i czterotłoczkowych jest bardzo mała. Wymagają precyzyjnego ustawienia zacisków, prostych tarcz i sporej akceptacji dzwonienia:)
Czwórki mam od tego roku, więc krótko. Na dwójkach jeździłem 4 czy 5 lat i były zupełnie bezawaryjne. W razie draki Formula sprzedaje drobne częsci. W PL dystrybutorem jest Bicyklon.
Wykonanie wg mnie bardzo dobre i są to jedne z ładniejszych hamulców na rynku. Zwłaszcza klamki są piękne, ale na zaciski też miło popatrzeć.
Jezu Partykularny Chryste! Tylko srebrne, lub czarne!