Skocz do zawartości

Maciorra

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1 115
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    13

Zawartość dodana przez Maciorra

  1. Przepraszam, ale będę obcesowy: niby dlaczego? Żeby większy ciężar spoczywał na kciuku a nie na dłoni? Nom, ale dowód zdjęciowy pokazuje, że nie masz na rowerze pozycji wymagającej zadzierania głowy, więc może Twoje bóle mają przyczynę pozarowerwą, a rower tylko potęguje problem?
  2. Jak pisałem na długość nie widzę tu żadnego ekstremum:) Jeśli czujesz, że za bardzo musisz zadzierać głowę i temu przypisujesz bóle (to oprócz ćwiczeń i przyzwyczajenia się do pozycji) możesz też spróbować włożyć kierownicę z większym wzniosem. Reach/ETT od tego Ci się nie skróci, a pozycja trochę się podniesie...
  3. Perspektywa sprawia, że rower wydaje się maleńki, gdyby żona kucnęła do zrobienia zdjęcia byłoby lepiej:) W każdym razie - patrząc na tabelkę, na Twój wzrost i zdjęcie na rowerze zdecydowanie nie wygląda mi na to, że jest dla Ciebie za długi. MZ jeśli kupisz mniejszy rozmiar, to będziesz się na nim zwijał w precelek.
  4. Uno momento. Jeśli Twoja pozycja jest za bardzo wyprostowana, to co chciałeś osiągnąć zakładając krótszy mostek? Pisząc, że masz pozycję wyprostowaną masz na myśli, że leżysz na płasko i masz daleko do kierownicy, czy że siedzisz prosto i wysoko?
  5. Nie wiem jak CB bo nie używałem, ale Ratchet Rocket Lite DX (lubię krótkie nazwy...) to najfajniejszy multitool rowerowy jaki miałem od wczesnych lat 90;)
  6. Szczerze mówiąc przy wiejskich sklepikach zadarzało mi się wielokrotnie zostawiać rower nie przypięty na te 3 minuty. W mieście bym się bał.
  7. @kipcior Kolego! Jeśli wierzyć różnym mądrościom z tego forum gravelem nie wolno jeździć po takich szlakach. Także ten. Uważaj sobie!
  8. @siemalysy Oczywiście. Klasyk wersja minimum: z Rycerki Górnej ( parking przy żółtym szlaku) jedziesz żółtym na Wielką Raczę, podziwiasz panoramę a potem lecisz czerwonym na Przegibek - można rzec, że kultowy singielek. Potem możesz zjechać zielonym do Rycerki - górny odcinek to kolejny kultowy singiel, albo przedłużyć sobie na Rycerzową czerwonym i np. wrócić na Przegibek niebieskim (ale nie wiem w jakim teraz jest stanie)
  9. Podsycha bo wczoraj padało, więc błota też trochę było, ale niezbyt wiele:)
  10. Podsychający worek. Raczański.
  11. Aaaaalbo (zdjęcie poglądowe)
  12. Wiadomka. U mnie w okolicy średnio na 10km wypada ze 100m w górę, ale spokojnie można nabić ponad 200m umiejętnie planując trasę. Czasem nawet tęsknię z jakimś płaskim krajobrazem, ale niezbyt często:) Natomiast 200km za jednym posiedzeniem bym nie trzasnął:)
  13. Gratki:) Ale 200 km i 400 m w pionie? Są na świecie takie płaskie miejsca?
  14. Tylko koper? Potrzebujesz jeszcze ogórki, chrzan, czosnek, wodę i sól. No i słoik jakiś. Albo kamionkę.
  15. Dzisiaj była niezła flara
  16. Dziedzic to ten na drugim planie? Jeśli tak to też tego nie widzę - chyba za niski na 29era.
  17. Nie górski MTB to Mazowsze Touring Bike - kupujesz MTB, potem wkładasz do niego papierowe opony bez bieżnika, denerwujesz się, że nie da się włożyć tarczy 44z z przodu i szukasz blokady do amorka (amorków).
  18. Pojechałem zobaczyć postępy natury w tworzeniu nowego jeziora:)
  19. Nie znam się na dj, ale: sądząc po parametrach jesteś nieletni, więc od bimbru trzymaj się z daleka:P Na serio: kup tańszy, także w serwisie - podpytaj w lokalnym serwisie ile będzie Cię kosztowało serwisowanie RS a ile Marcoka. Jakościowo pewnie nie ma między nimi znacznej różnicy.
  20. Tak, tłumaczenie dwuetapowe na pewno dokłada do pieca:) Ale chyba koniec offtopa, bo zaraz przyjdzie mod i wygoni mnie z lasu za zawracanie d...
  21. Wiadomka, ale a) widząc jaki ten angielski jest wszechobecny można jednak spróbować się go poduczyć nawet na własną rękę b) użyć lepszych narzędzi do tłumaczenia od tego odpadu którego używa aliexpress, bo na ali ryzykuje się na przykład takimi przygodami: https://pl.aliexpress.com/item/32870253346.html?spm=a2g0o.productlist.main.7.bed36eCy6eCyeh&algo_pvid=4a5d637a-f8c6-4e79-b13d-82d96ff5b61f&algo_exp_id=4a5d637a-f8c6-4e79-b13d-82d96ff5b61f-3&pdp_npi=3%40dis!PLN!76.16!19.33!!!!!%402145279016879382082485360d0790!65620199636!sea!PL!0&curPageLogUid=bzuafx3ZMsLx Audiofile zachwyceni:)
  22. "Ceramic Full Metallic Resin Ice Cooling Tech Brake Pads" Ultymatywne klocki hamulcowe - wszystkie możliwe opcje w jednej. Offtop: Swoją drogą zawsze mnie zastanawia, jak ludzie mogą patrzeć na polskie opisy na Aliexpress i nie dostać raka wszystkiego: "ceramiczne pełne metalowe żywicy lodu chłodzenia Tech klocki hamulcowe"
  23. Maciorra

    [Napęd] Pinion E-Drive

    Swoją drogą ciekawe, czy następnym krokiem będzie skrzynia bez silnika, ale z elektroniczną zmianą biegów. O ile SRAM AXS jakoś mnie nie kręci, to taki elektronicznie sterowany Pinion...
  24. Trzeba tylko uważać przy pompowaniu wentyli presta - nie dokręcać wężyka do oporu, bo przy wykręcaniu wężyka można sobie wykręcić również wkład wentyla. Ale poza tym to świetne pompy.
  25. Fani motorowerów szykujcie portfele na nowe maszyny: Pinion pokazał silnik zintegrowany ze skrzynią, opcje 12 i 9 biegów... https://www.pinkbike.com/news/first-ride-pinion-e-drive-system.html
×
×
  • Dodaj nową pozycję...