Skocz do zawartości

Ranking

  1. sznib

    sznib

    Mod Team


    • Punkty

      15

    • Liczba zawartości

      11 532


  2. Sobek82

    Sobek82

    Użytkownik


    • Punkty

      13

    • Liczba zawartości

      7 740


  3. shiler

    shiler

    Użytkownik


    • Punkty

      12

    • Liczba zawartości

      315


  4. Sansei6

    Sansei6

    Użytkownik


    • Punkty

      11

    • Liczba zawartości

      4 898


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 30.09.2023 w Odpowiedzi

  1. 12 punktów
  2. 7 punktów
  3. Bo sezon na ciemności się sam otwarł
    4 punkty
  4. Bo trudno było tam rano kawki się napić 🥲
    3 punkty
  5. Eeee tam, wrzesień tego roku piękny, uwielbiam to globalne oci.....nie 😉
    3 punkty
  6. Bo na kładko moście Pozdrow'er 😘 Tego się kiedyś słuchało
    3 punkty
  7. Bo w poszukiwaniu mchu i paproci Pozdrow'er 😘
    3 punkty
  8. Bo... zachodzące słońce. Prawie jak Stonehenge...
    3 punkty
  9. Bo się zgubiłem na uach piaszczystych w puszczy i jak wyjechałem z krzaków to było już tak
    2 punkty
  10. Bo się napracował i dziś nie startuje.
    2 punkty
  11. 2 punkty
  12. 2 punkty
  13. Ja też pokażę ładną Pticę. Na bagniskach wpadł mi w oko Kszyk.
    2 punkty
  14. Trzymamy kciuki za nowe sztuki 😜 wreszcie romantyczne zdjęcie Ci wyszło, a nie tylko stodoła widelec albo pole 👍😎🙃
    2 punkty
  15. Witam Wszystkich Mam na imię Michał i jestem na etapie kupowania roweru xD bo 8 lat temu wypadek wyłączył mnie z życia na długi okres ale jestem poskładany i gotowy wrócić do rowerkowania hahaha Pozdrawiam
    1 punkt
  16. Zaczynam kompletowanie gratów do przejścia na 12s. To jest chyba stan chorobowy.
    1 punkt
  17. Bo to dobre miejsce na przystanek, tak żeby przysiąść na chwilę i wszamać banana. Albo trzy.
    1 punkt
  18. Bo... trzeba przewietrzyć zimowe lampki i powoli przyzwyczajać się do ciemności.
    1 punkt
  19. Bo Cividale del Friuli (Wenecja Julijska)
    1 punkt
  20. 1 punkt
  21. Z kilometra ustrzeleni na tle jesiennej zieleni.
    1 punkt
  22. Bo Kraków 6o km , mglisto to widzę 😉. WTR Oświęcim - Kraków z dzisiejszego ranka.
    1 punkt
  23. Bo w takich okolicznościach, to można jechać a jechać.
    1 punkt
  24. Aż tu okazuje się że to nowoczesny remake klasycznego westernu dla "nowoczesnej widowni". Liście opadają odsłaniając płonący konar złoczyńcy. Z żądza w oczach odrzuca rewolwer i rzuca się w pogoń za biednym szeryfem. Na szczęście ten ma rower i tylko dzięki temu udaje mu się uciec. Nagle zza krzaków wyskoczył wódz Czarny Kuń zachęcająco machając ogonem...
    1 punkt
  25. Pewnego razu na dzikim zachodzie - remake. Scena, w której szeryf na swoim czarnym rumaku staje oko w oko z okropnym złoczyńcą. Opryszek myślał, że uda mu się uciec przebranym za drzewo, ale wybrał złą porę roku. Wszak jesienią liście lecą z drzew i odsłaniają konary...
    1 punkt
  26. Bo lubię ten widok, dlatego tamtędy podjeżdżam
    1 punkt
  27. Bo zimno i mokro. Czas zacząć się przyzwyczajać 😉
    1 punkt
  28. Nadal jestem oszołomiony po wczorajszym rannym pedałowaniu.
    1 punkt
  29. Bo chwycić Baranią za rogi Obity, ze stłuczoną dłonią dotarłem do celu
    1 punkt
  30. Bo @Sobek82 dał się wyciągnąć na rower
    1 punkt
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00
×
×
  • Dodaj nową pozycję...