Skocz do zawartości
Kross hexagon x2 po liftingu
Przez AdaskoKross, 01.05.2014
  • 4 382 wyświetleń
  • 6 komentarzy
  • Kolor Biało,czerwono,czarny
  • Rocznik 2013
  • Waga 13000
  • Jednostka wagi g
  • Skradziony --
  • Numer seryjny ramy --
  • Opis Kross z którego została sama rama :-) <br /><br /><br />

Komentarze

Emperor

Napisano

No rzeczywiście nie zbyt seryjny ten twój hexagon :D

AdaskoKross

Napisano

No i zaszły kolejne zmiany :D ... Jak wymienię ramę ( ale to jak ta pęknie czyli nie długo ) to już z seryjnego nic nie zostanie :-)

rambolbambol

Napisano

To jest różowe!

wiewioor

Napisano

Dużo podobieństw, ale rama lepsza.. Niestety moja nie ma mocowań pod tarcze.

5 gwiazdek się należy za modyfikacje, a propo modyfikacji, to tak naprawdę dopiero po tych przeróbkach hex zaczyna dobrze jeździć

AdaskoKross

Napisano

Nie oszukujmy się , hexagon to bardziej rekreacyjna jak sportowa grupa. Teraz czas na zmianę napędu ... Campagnolo c9, FC M4050 HII i cs hg400 , wyjdzie grubo ponad 400 zł ... Tak to jest jak się nie wymienia łańcucha . Podliczając wszystko co przewinęło się przez ten rower każdą złotówkę ... to miałbym 2 , a nawet 3 razy lepszy jak mam teraz .. :-) Btw , faktycznie brak miejsca na tarczę może spowodować niezłe poirytowanie lekko mówiąc . Lecz zawsze możesz mieć jeden hydr na przodzie :-)



IP.Board Collections by DevFuse
  • Najwyżej oceniane

  • Najnowsze komentarze

    • GT Avalanche Comp 29
      Przez: Qbek84 · 27.05.2025
      Według mnie jest bardzo uniwersalny zestaw. Miałem okazję przejechać się czerwonym szlakiem do Buczkowic od momentu (Siodło) kiedy robi się takim singlem w lesie. Dzień czy dwa wcześniej mocno padało więc było jeszcze wilgotno - świetnie się te opony spisywały - Forekaster bardzo dobrze trzyma linię. Rekon na tyle w porównaniu do poprzedniego Ardenta posiada boczne klocki dzięki czemu trzyma się w zakrętach i tył nie ma tendencji do uślizgu. 
    • GT Avalanche Comp 29
      Przez: olo850 · 12.05.2025
      To jest nowy Forekaster? Jak oceniasz zestaw tych opon pod względem szybkości/dzielności terenowej? 
    • Rockrider Race 700
      Przez: KSikorski · 08.05.2025
      Blondynka zyskała formę ostateczną. Waga "katalogowa", bez pedałów - 10,9kg.
    • Romet Boreas 2 GRX by Peper
      Przez: PeperPL · 05.05.2025
      Tegoroczny wypad pod namioty w takim zestawieniu. 2 dni 150km, idealnie może nie jest, ale zmieszczone co trzeba i tobołki dały rady, nic nie dyndało za nadto, nic się nie urwało, wszystko dojechało. 
    • Marin Muirwoods
      Przez: WojtasTaba · 29.04.2025
      Jest coś fajnego w tym rowerze  👍
    • Cannondale scalpel ht4 carbon
      Przez: WojtasTaba · 29.04.2025
      Mniam.
    • GHOST Lector SF UC Replica
      Przez: martinnoo · 23.04.2025
      Okej, zerknę sobie. Pytam bo wydaję się być większa od mojej, a chcę mieć dwie do rotacji w zależności od wyjazdu, brakuję mi też jeszcze mocowania do sztycy, które ma. Ogólnie jakaś taka zgrabna mnie się wydaję 🙂 Dzięki! 👊 Ps. Piękna maszyna! 
    • GHOST Lector SF UC Replica
      Przez: Czayen · 23.04.2025
      Nie bardzo wiem jaki to model ale z tego co pamiętam do kupiłem ją w decathlonie, nic specjalnego ale mi się sprawdziła więc przełożyłem do nowego roweru. 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...