Skocz do zawartości

Hamulce rowerowe

V'ki, tarcze, mechaniczne, hydrauliczne. Odpowietrzanie hamulców ich regulacja i użytkowanie, problemy i porady.


5 697 tematów w tym forum

  1. [tarczówki czy v-ki?]

    • 6 odpowiedzi
    • 1,1tys. wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 2,3tys. wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 3,9tys. wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 1,7tys. wyświetleń
  2. [tarcza] Avid G2 Cleansweep

    • 1 odpowiedź
    • 1,6tys. wyświetleń
    • 14 odpowiedzi
    • 3,9tys. wyświetleń
    • 12 odpowiedzi
    • 2,8tys. wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 956 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 856 wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 6,8tys. wyświetleń
    • 15 odpowiedzi
    • 5tys. wyświetleń
  3. [V-brake] Skrzypi po regulacji

    • 8 odpowiedzi
    • 1,8tys. wyświetleń
  4. [adapter]-problem

    • 1 odpowiedź
    • 695 wyświetleń
  5. [Hydraulika] Shimano BR-M575

    • 13 odpowiedzi
    • 10,3tys. wyświetleń
    • 21 odpowiedzi
    • 9,5tys. wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 2,7tys. wyświetleń
  6. [hamulce] Tektro 836AL czy Auriga Comp 1 2

    • 29 odpowiedzi
    • 7,9tys. wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 828 wyświetleń
  7. [Tarcza]Jaka wielkość z przodu

    • 2 odpowiedzi
    • 1,3tys. wyświetleń
  8. [hamulec] Hamulec piszczy

    • 13 odpowiedzi
    • 3,1tys. wyświetleń
  9. v brake

    • 3 odpowiedzi
    • 1,2tys. wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 2,9tys. wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 4,5tys. wyświetleń
  10. [Hamulec]Avid Elixir R

    • 4 odpowiedzi
    • 1,5tys. wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 5,3tys. wyświetleń
×
×
  • Dodaj nową pozycję...