Skocz do zawartości

[rama/rower] Rower do 1500zł


Nadja

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Szukam roweru dla siebie. Jestem dziewczyną 170. Niestety tydzień temu pożegnałam się ze swoją meridą... Rama 20 cali i koła 26. Jestem zmuszona kupić rower. Cena max 1500zł. Chcę rower crossowy bądź mtb. Głównie do jazdy po mieście ale również zdarzają się wypady poza miasto, małe górskie miasteczka.


 


W sklepach rowerowych większość sprzedawców poleca rowery marki 


unibike. Z tego co czytałam na formum są to kiepskiej jakości produkty. Czy ktoś jest w stanie coś doradzić i pomóc wybrać? 


 


Zastanawiam sie nad takimi


Wyprzedaż ! Nirvana Quick Lady 2x tarcze - Rowery Kands, sklep i serwis rowerowy Tarn


UNIBIKE 2015 - NAJLEPSZE ROWERY BYDGOSZCZ - FLASH LDS


Kands Cross line Lady 28" Model 2015 - Rowery Kands, sklep i serwis rowerowy Tarn


 


Teraz nigdzie nie ma ram 20 i zastanawiam się czy 19 będzie ok? Ewentualnie koła 27, 28 ? 


Dodam że mimo 170 cm mam długie nogi i zazwyczaj siodełko jest ponad kierownicą. 


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unibike to nie są produkty kiepskiej jakości - natomiast ich "value for money" nie należy do najkorzystniejszych na rynku; Ktoś coś pomieszał ...

 

Inna rzecz że za unibike'a którego z czystym sumieniem można by polecić z uwagi na poziom osprzętu, trzeba dać więcej niż twój budżet .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sobie sprawę że za taka cenę nic super nie znajdę. Ale niestety muzą doliczyć do tego błotniki, zabezpieczenia światła i wyjdą 2000 zł. A to dla mnie i tak zbyt dużo. Zależy mi na tym żebym mogła osiągnąć większą prędkość niż 27 km/h i aby dobrze się jeździło. Jazda nie musi być super lekka bo rower traktuje również jak trening. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...