Skocz do zawartości

[rama] Jaka rama mtb 26er ?


Seventy

Rekomendowane odpowiedzi

Kombinujesz jak koń pod górkę ... najpierw 26 ... potem 27,5 ... teraz 29 i to karbonowe ...

Powoli zaczynają się kończyć opcje ... a nie wróć ... potem przejdziemy na ramy FS zaczniemy od 26... potem 27,5  ... i może w końcu wrócimy do dyskusji o stali :D

 

Weź sobie kubek zimnej wody ... odłącz internet ... usiądź wygodnie w fotelu i wylej ten kubek na głowę ...

Następnie przebierz się i idź w końcu pojeździć na rowerze ... jak dotlenisz mózg może ci się rozjaśni czego tak właściwie chcesz od życia i roweru.

 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że wydając od razu te 3400zł, a może i więcej bo wychodzi na to że też możesz, byłbyś w zupełnie innej pozycji i miał do wyboru sporo fajnych kompletnych sprzętów. Nawet 26”, bo imho teraz jest dobry moment na kupno tego typu sprzętu taniej i to dobrego, zanim zniknie zupełnie pozostając niszą na najniższej półce. Wszak to jest towar którego sprzedawcy chętnie się pozbędą bo trzeba się skupić na sprzedaży nowych standardów.

No ale sobie ”przyoszczędziłeś” i nagle zachciało Ci się wypasów i teraz kombinujesz.

Sam zaczynałem od dość taniej bazy ale stopniowo ją modyfikowałem pod siebie po xxxx kilometrach jazdy w różnym terenie, ale nie na zasadzie ”dziś kupiłem a jutro wywalę ramę”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Rower sprawuje się bardzo dobrze .  Na początku radziłbym wymienić opony , dętki( jedną dętkę mam przebitą) i zajechać do serwisu by rower wyregulować ( nie jest wyregulowany)   np. http://www.centrumrowerowe.pl/czesci/opony-detki/opony-rowerowe-26-cali-559/p,opona-mtb-rapid-rob-26-schwalbe,46346.html?skad=googlepla&gclid=CNnG6YCi7sYCFVMatAodE_MBbg .

Myślę , że pomogłem. Pozdrawiam

P.S przy zamówieniu można się spytać o czarny mostek który nie jest zły , a moim zdaniem lepiej wygląda.

w rowerze mogą różnić się wyglądem manetki ( tylko wyglądem) i inne komponenty podane x2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...