Skocz do zawartości

[społeczność] Bikerzy na codzień


Rekomendowane odpowiedzi

Uczeń w Technikum Ekonomicznego w Tychach, klasa 3. Dotychczasowe plany na przyszłość to studia na Akademii Ekonomicznej w Katowicach, ewentualnie filologia angielska (tak to się zwie?). Proszę o propozycje odnośnie jakichś sensownych kierunków studiów, bo jakoś mam problem żeby się na coś zdecydować, a jeszcze trochę czasu zostało (taki mały OT :( ). Od czasu do czasu dorabiam sobie rozklejając wkurzające wszystkich ulotki z agencji kredytowych, a w wakacje pracowałem jako kolporter gazety METRO, czyli latałem po ulicy przy skrzyżowaniu rozdając gazety do samochodów, czasem ewentualnie pieszym na przejściu... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja- uczeń Kierskiego Gimazjum :(

He he ale mój tata zapalony rowerzytsa!!! Jest :PPP Inforamtykiem.

Programuje w delhi :) Aktualnie szuka pracy. Jak któryś z szanownych panów ma własną firme i chce zatrudnić inżyniera inforamtyki to napiszcie mi na prv. ja dam znać mojemu tatcie i zgłosi się do was. Jeżeli macie jakieś inoramcje o wolnyuch miejscach pracy dla inormatyka tę prosze o napisanie na prv. wszystko przakazuje mojemu tacie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Proste brzmienie = Elektroinstalator

 

Dokladnie - montaż i urochomienia instalacji alarmowych (IAS), kontroli dostępu (ACS), wykrywania pożaru (FAS) i nagłaśniania pożarowego (DSO), oraz automatyki klimatyzacji (HVAC) i sterowania budynkami (BMS)

 

Wyuczony - Technik Ekonomista :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to ty łobuzie!

Panowie, brać go! :)

 

Heheh Biera nie strasz mnie, bo dostane czkawki :lol:

 

Z pracą na Poczcie, taką o jakiej myśli większość ludzi (listonosz, okienko) niestety nie mam nic wspólnego. Zostałem stworzony do bardziej szczytnych celów ;).

 

Jedyny plus całego zamieszania to taki, że mam dostęp do bardzo dokładnej wagi i mogę sobie codziennie ważyć rower :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Zespol Szkolno - Przedszkolny :P:P:P jestem nauczycielem jezyka angielskiego w klasach 4-6 podstawowka :P:):) aktualnie studia magisterskie - uzupelniajace: kulturoznawstwo krajow anglojezycznych :P:):P

 

pozdrawiam tych ktorzy sa zmuszeni poprawiac moje bledy podczas pisania w jezyku polskim :P:P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć - a ja jestem doktorem - ale nikogo nie leczę - tylko pracuję na uczelni :) Na codzień jestem socjologiem i chyba polecę moim licencjantom napisać pracę o społecznosci rowerzystów. Teza pracy; pokaż mi swój rower a powiem ci kim jesteś<_< Jestem zatem jak Dr ramir & Mr S-works - na codzień spokojny naukowiec a po godzinach przeistaczam się w rowerową bestię :angry2:

Pozdrawiam całą brać - rowerzyści wszytskich rodzajów łączcie się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...