Skocz do zawartości

[społeczność] Bikerzy na codzień


Rekomendowane odpowiedzi

Tak siedzę i się zastanawiam czy istnieje jakaś zależność między byciem bikerem a wykonywanym zawodem. Tak więć wpisujcie czym się zajmujecie.

 

PS

Prosiłbym tylko o wpisywanie się osób które na stałe gdzies pracują :-)

 

Zacznę pierwszy:

 

Duckbill - informatyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miejsce pracy: lokalna gazeta

obowiazki: grafik, fotograf, informatyk, skladam tez strony gazety, opiekuje sie strona internetowa (ale moja wiedza na ten temat jest znikoma ;] )czasami robie kawe, innym razem mi robia kawe :D . nie zarabiam duzo (w porownaniu do obowiazkow), ale roboty tez nie ma niewiadomo ile. przychodze tu jednak z checia i usmiechem na twarzy, mam swietna ekipe. od wtorku do piatku pracuje 7 godzin (no prawie, przychodze jakos kolo 9.30 - 9.40, wychodze o 16), w poniedzialek siedze do bolu, czyli poki nie skonczymy skladac gazety. plusem jest to, iz mam prace na miejscu, co w moim miescie jest niemal cudem. no i legitymacja prasowa :D oraz to, ze nie pracuje jak automat (skaldajac np. telewizory) tylko robie cos wyjatkowego i badz co badz tworczego (sam decyduje o wygladzie reklamy, szaty graficznej gazety itepe)... generalnie mowiac jestem zadowolony, choc zarobki zawsze mogly byc wieksze... moglbym wtedy kupic wiecej rzeczy do bajka :D sie rozpisalem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BikerFG

Jak na razie widzę że istnieje zależność: biker = informatyk :-) zobaczymy jak to będzie dalej wyglądać :-)

 

 

biker + informatyk = uzytkownik rowerowego forum [inaczej chyba nie moze byc]

 

wydaje mi sie, ze najwiecej wlasnie bedzie ludzi, ktorych praca wiaze sie komputerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm...

studiujac medycyne czuje sie jak jakis odmieniec:]

ale zeby sie stopic z tlumem: jeszcze rok temu bylem w liceum w klasie matematyczno-informatycznej:]

 

re up: jednak nie taki odmieniec, slowko medycyna chociaz sie pojawilo:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem Doradcą - Konsultant Partner w Telekomunikacji Polskiej - Dział Reklamacji ;) Region południe - mam dostęp do Łodzi, Skierniewic, Piotrków Trybunalski, Katowice, Gliwice, Bielsko-Biała, Częstochowa i Opole :P

Ciekawe ilu z was rozpatrywałem kiedyś reklamację albo wysyłałem billing - a może z kimś rozmawiałem przez telefon :P

 

Pozdrowionka for All ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie uczeń gimnazjum, później liceum a jeszcze później studnia najprawdopodobniej coś z informatyką lub będe panem inżynierem ;) Mimo że uczeń ale jednak spełniam się twórczą (grafika komputerowa) tworzenie stron internetowych. A co chciałbym robić, testować samochody ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BikerFG

A ja jestem Doradcą - Konsultant Partner w Telekomunikacji Polskiej - Dział Reklamacji B) Region południe - mam dostęp do Łodzi, Skierniewic, Piotrków Trybunalski, Katowice, Gliwice, Bielsko-Biała, Częstochowa i Opole :P

Ciekawe ilu z was rozpatrywałem kiedyś reklamację albo wysyłałem billing - a może z kimś rozmawiałem przez telefon :P

 

Pozdrowionka for All B)

 

 

osz Ty w morde - Stary, to Ty pewnie sie czasami nasluchasz :twisted: sam rozumisz - tepsa ;)

szczerze nie zazroszcze ;)

 

a co do tematu to dodam, z oprocz tego ze jestem informatykiem (nie sprzedaje myszek), to jestem tez technikiem elektronikiem, co prawda nie pracuje w tym zawodzie, ale wiedza z elektroniki przy sprzecie komputerowym sie przydaje :P

 

dzieki firmie, w ktorej pracuje - wgryzam sie w temat naszych kochanych lasow i handlu drewnem itp. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt czasami to się nasłucham, ale jest też dużo pochlebnych opinii i czasami usłyszy się miłe słówka jak np. dzisiaj kiedy kolesiowi rozwiązałem problem z którym borykał się od 3 miesięcy i nikt mu nie potrafił pomóc - takich mamy fachowców! :D Na koniec mi powiedział, że chętnie zadzwoniłby do "prezesa" żeby dał mi premię :P Miło się czasami robi po takich wypowiedziach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...