Skocz do zawartości

[Szklarska Poręba] nieoficjalny zlot ;)


Odi

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Countur Hd 1080p .Może nie jest to najlepsza kamera, ale daje radę :)

Szkoda że nie miałem jej tydzień temu na zjeździe ze Śnieżnych Kotłów niebieskim szlakiem ...

W zasadzie praca zawieszenia na płaskim : :) :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jakas decyzja juz jest? bo zapominalskim przypominam, ze mamy wakacje ;) i ogolnie w tym momencie jest ciezko z noclegami, wiec 2 tygodnie wczesniej przydaloby sie zaczac cos rezerwowac, chyba ze chcemy placic 60zl/os. :wallbash:

 

odnosnie cen - jezeli szuka noclegow nie w samej Szklarskiej, ale np. w okolicy ok. 8 km od niegp to jest po 1.) taniej, po 2.) duzo latwiej znalezc, a na rowerach nie jest problem dojechac do "centrum"

 

ja bylbym za tym, zeby dostosowac sie to terminu Pixona i przesunac na polowe Sierpnia np. 11-14 sierpnia i zalapac sie na ten bike festival, bo bylem 2 lata temu i naprawde SUPER SPRAWA I JEDYNA TAKA W POLSCE (filmy rowerowe, maraton, skoki do wody z rowerem ze skoczni a'la malysz, pump track - jazda po specjalnym torze gdzie rower rozpedza sie na hopkach bez krecenia korba)

 

niech organizator sie wypowie, bo najwyzszy czas dzialac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Ciężko zgrać się z kimkolwiek, a szkoda. My będziemy w dwójkę jechać w środę lub czwartek. Osoby które są/będą w Szklarskiej lub okolicach prosiłbym o podanie nr telefonów na PW to może na miejscu uda się umówić na wspólną jazdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko zgrać się z kimkolwiek, a szkoda. My będziemy w dwójkę jechać w środę lub czwartek. Osoby które są/będą w Szklarskiej lub okolicach prosiłbym o podanie nr telefonów na PW to może na miejscu uda się umówić na wspólną jazdę.

Uda się, uda :D

Pany, ja mniej więcej od Głuszycy do 5 sierpnia będę w Karpaczu, tak że jakby co to mogę bajkiem podjechać :)))

O! To już dobry powód, aby umówić się na czwartek na wspólne śmiganie. Chętnie poznam golonkowego gigowca, którego blog podglądam w pracy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musicie noclegować w samej Szklarskiej gdzie jest drogo, wiekszosć ekip przyjeżdżając na zgrupowania wali do Borowic, Piechowic itp. gdzie w agroturystykach jest sporo taniej. Do samej Szklarskiej Poręby nie ma się co pchać bo drogo a najlepsze trasy są między szklarską a karpaczem a tam można dojechać z innych wiosek. Ja jestem z Jeleniej Góry więc jak coś to zabiorę was na najciekawsze fragmenty;] słabych zjazdowców nie zabieram!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały misterny plan w piz...! :wallbash: Kontuzje i kilka innych nieprzewidzianych spraw rozwaliły nam plany wyjazdu. Nawet nie pytajcie jaki jestem wściekły!

 

U mnie podobnie - tyle, że kontuzja tym razem nie moja, ale juniora. Ale ja się tak łatwo nie poddam - do końca sezonu jeszcze kupa czasu, Sudety zostają planach i EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...