Skocz do zawartości

[Szklarska Poręba] nieoficjalny zlot ;)


Odi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Ahoj! :) Po zlocie w Głuchołazach czuję mały niedosyt i ogromną chęć jazdy w górach. Jak co roku planuję wybrać się do Szklarskiej Poręby. Ze mną na pewno jedzie kumpel, którego niektórzy poznali na zlocie - Bartek, i może ktoś jeszcze się znajdzie. Zabawa na pewno będzie dobra bo teren już jako tako znamy i wiemy gdzie można fajnie pojeździć. Wstępnie planujemy ten wypad na 3 - 7 sierpnia (środa - niedziela). Fajnie by było jakby znalazło się jeszcze trochę ludków chętnych na taki wyjazd, nawet na krócej. Nocleg raczej we własnym zakresie, ale mogę pomóc coś zorganizować, czy dać jakieś namiary. Koszty niestety min. 40-45zł za dobę dla osoby. Szukałem i niestety taniej znaleźć raczej się się nie da, chociaż jeśli komuś się uda to super :) To kto chętny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

15 sierpnia pewnie będzie problem ze znalezieniem miejsca na nocleg, a poza tym to będzie nawał turystów i tłok na szlakach :P

I pewnie koszty ewentualnego noclegu też będą wyższe. Poza tym dla nas inny termin nie wchodzi w grę ze względu na urlopy. Myślę że świetnie będzie znowu pośmigać po górach w większej ekipie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! Odi, Ty masz niedosyt. Co mam rzec ja, co tylko (aż!) danie główne zlotu z Wami objechałem?

Ja jestem w 300% na tak, zwłaszcza że od 30 lipca do 14 sierpnia będę stacjonował w Szklarskiej:D Z przyjemnością z Wami pośmigam. :thumbsup:

Aby tzw. tradycji stało się zadość, możemy zrobić wycieczkę na czeskie trasy rowerowe - tym razem Singltrek pod Smrkem.

bartek_1990 zbłądziłem dziś w pracy na Twój wpis na bikestatsach, ech... Ty cyborgu Ty :voodoo::icon_wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

A jak to wygląda jakby "amator" chciał wpaść ?

Jeśli jeździsz i masz nienajgorszą kondycję to zapraszamy. W innym wypadku możesz być nieusatysfakcjonowany naszym tempem jazdy ;)

 

Ja jestem w 300% na tak, zwłaszcza że od 30 lipca do 14 sierpnia będę stacjonował w Szklarskiej:D Z przyjemnością z Wami pośmigam. :thumbsup:

Aby tzw. tradycji stało się zadość, możemy zrobić wycieczkę na czeskie trasy rowerowe - tym razem Singltrek pod Smrkem.

I taka postawa bardzo mi się podoba :D Kawałek Czech też mamy zjeżdżony, ale to długa opowieść :)

 

No ja bym z przyjemnością - tylko te ceny noclegów <_< ...

Tam naprawdę nie ma żadnego schroniska?

 

No i jeszcze z Księciem nie wiemy, jak by to było z urlopem...

Jeśli komukolwiek uda się znaleźć jakikolwiek tańszy nocleg to sam chętnie skorzystam. Namierzyłem na razie jedno schronisko, ale nocleg i tak 35-40zł i to chyba bez pościeli. Postaram się na dniach podzwonić i uzyskać jakieś informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...