Skocz do zawartości

[opinie]nowe Forum


Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, mnie też nurtuje ten numer :) ... Użytkowników mamy nieco ponad 3 tysie, a tu niektórzy mają jakieś takie dziwne, jakby w setki tysięcy szły... a właściwie to wygląda jak numery ułamkowe :) ...

Co do emotek: faktycznie nie byłoby źle, gdyby były i nowe, i stare - wszyscy byliby zadowoleni, i tradycjonaliści, i entuzjaści nowinek B) ...

Pozdrówko coraz bardziej zadowolone :) .

 

PS. Mam jeszcze uwagę odnośnie do kolorystyki: coś za czerwono się zrobiło :) ... Razi w oczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, co oznaczają te liczby userów takie duże ?

NO i wogóle to forum jest bardzo rozbudowane, czas się przyzwyczaić, jedynie by można skina zmienić i ikony na stronie głównej chodzi mi o (posty nowe, popularne, ogłoszenia) tego typu.

Aha jeszcze po zalogowaniu jak wejde na dany temat nie wyświetla mi, że to nowy post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja, tak jak napisałem omyłkowo w innym temacie, optuję za starymi emotami (ale widzę że zdania są podzielone), a przede wszystkim za tym aby przy poście widniała data i godzina, a nie "x dni temu" itp (miejmy nadzieję że jest to wykonalne)

a ogólnie to gratulacje za sprawne przeniesienie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jest taka opcja... więc zmieniam kolejny raz (mam nadzieję, że już ostatni) :-)

Prosiłbym również o sprawdzenie autologowania (zapamiętaj mnie podczas logowania). Jak komuś nie działa, to pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym również o sprawdzenie autologowania (zapamiętaj mnie podczas logowania). Jak komuś nie działa, to pisać.

 

Mi działa autologowanie. Już kilka razy wchodziłem dziś na forum i jest spox - od razu jestem zalogowany :)

 

PS. Może dałoby się troszkę rozjaśnić ten czerwony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam małe pytanko w sprawie emaili informujących o odpowiedzi na tematy w których biore udział - a mianowicie jak należy to włączyć ? Walcze z tym w panelu kontrolnym i nic... Będę wdzięczy za pomoc :)

 

Panel kontrolny > Zarządzaj kontem email > Włączyć 'Informowanie email'em o odpowiedziach' domyślnie?

Troszke pomyślunku B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...