Skocz do zawartości

[Gratulacje] Zmiany na forum


mrmorty

Rekomendowane odpowiedzi

uraz sprobuj teraz, mialem dokladnie ten sam problem na dwoch roznych maszynach i telefonie, teraz po kliknieciu 'logowanie' wszystko wrocilo do normy

Bez zmian. Próbowałem wyłączyć JavaScript w przeglądarce, wyczyściłem pamięć podręczną, zmieniałem przeglądarki i systemy operacyjne i nic nie pomogło. Czasem tekst w tym formularzu się wyświetla ale zalogować się i tak nie da.

 

U mnie nadal to samo.

Również nie widać opisu poszczególnych pól.

Sposób z adresem www.forumrowerowe.org/xyz nie jest najszczęśliwszy : )

Najprościej jest się zalogować na stronie http://www.forumrowerowe.org/index.php?app=core&module=global&section=login

 

Czym użytkownicy mobilnego internetu sobie zawinili, ze wersja najbardziej ich interesujaca nie będzie ewoluowala?

Widocznie na mobilkach się najmniej zarabia : P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to, żeby można było cytować tylko część postu z nawet kilku poszczególnych postów (i żeby przy każdym cytacie postu była automatycznie wstawiana informacja o autorze i dacie cytowanego postu). Cytaty pojawiałyby się w polu "Szybkiej odpowiedzi" od razu.

^ Jak nie powiem gdzie (na innym rowerowym forum) jest :), bo akurat to podoba mi się tam i jest przydatne.

 

Wtedy byłoby idealnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Wow icon_mrgreen.gif

Znalazłem kolejną pozytywną zmianę - z końcu można sprawdzić od kogo otrzymało się punkty reputacji.

I są rowery w garażu przypisane do profilu użytkownika oraz mamy do nich skróty przy każdym poście.

 

Mieciu, a tak poza tym coś jeszcze, czegoś nie zauważyłem?

 

Wstaw nick, też już to zbadałem.

Oczywiście nie zapominajmy o cytowaniu selektywnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam jeszcze jedną sugestię - okienko z podglądem pierwszego i ostatniego postu jest fajne i przydatne, ale dlaczego nie ma go w "Nowej zawartości", przecież tego się chyba najczęściej używa?

 

 

Aha, dobrze byłoby przenieść przycisk do cytowania selektywnego na drugą stronę, lub przynajmniej go jakoś wyróżnić.

 

Dobry pomysł z odnośnikiem do "Garażu", takie dodatki scalają Forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, ale oni mówili o podglądzie w ogóle. IMO podgląd jest dobry i ładuje się szybko, a jeśli jest potrzebny, to w "Nowej zawartości" szczególnie. Jak się nie chce, to się nie najeżdża, proste :) Poza tym ładuje się chyba z sekundowym opóźnieniem, więc tym bardziej jest ok.

 

Jeszcze raz powtórzę prośbę o bardziej "ergonomiczny" przycisk cytowania selektywnego.

 

Tak w ogóle, wszystkie modyfikacje ładnie ewoluują, a Forum razem z nimi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...