Skocz do zawartości

[Gratulacje] Zmiany na forum


mrmorty

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Od rana miałem trochę problemów z wejściem na forum ale teraz jest ok. Chciałbym pogratulowac adminom - naprawdę dobrą robotę odwaliliście! Forum staje się jeszcze bardziej przyjaźne :icon_wink: Nie ustrzegliśmy się przed fejsbooookiem ale każdemu nie dogodzisz.

Mała prośba tylko - nie zmieniajcie w przyszłości koloru górnych ramek forum - w mieszalni farb długo się głowili by dobrac kolor lakieru do mojego roweru identyczny z kolorem tych ramek :P, załamałbym się chyba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tych zmian na lepsze nie widzę...

 

Przed chwilą miałem problem z zalogowaniem, aż wysłałem sobie na maila link do zmiany hasła (a na pewno wpisywałem prawidłowe :P).

 

Swoją drogą po co tam trzeba wpisać maila przy "zapomnieniu hasła"? Z ciekawości wpisałem swój inny mail, na szczęście wiadomość z linkiem przyszła na ten, na który zarejestrowałem konto na forum :P

 

Zniknęła czarna skórka! Mam nadzieję, że wróci :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już koniec zmian czy ciągle jeszcze coś robicie?

Jeśli koniec, to zgłaszam uwagi: :)

- nie mogę się zalogować normalnie na stronie głównej forum. Po wpisaniu nicku i hasła wyskakuje:

[#10193] Wystąpił błąd podczas próby logowania. Spróbuj ponownie.

następnie klikam na link "Kliknij, aby zalogować się." i tam po wpisaniu wszystkiego jest ok

- nie ma czarnej skórki :D

U kogoś jeszcze tak jest?

Vista Home Premium, Opera 10.63

 

Jeśli zmiany są w trakcie, to nic nie mówiłem, czekam na zakończenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

U mnie mile widziana byłaby czarna skórka, bo jakoś bardziej przejrzyste forum wtedy dla mnie było.

Poza tym podgląd tematów w dymku jest troszkę niepotrzebny.

 

Co do FB itp. no cóż, nie zwracam na to uwagi.

 

Jedno mało mi się podoba, mianowicie nowy porządek w profilu użytkownika,

takie wszystkie informacje wypisane w słupku, a 3/4 pulpitu puste pole.

 

A tak to nawet w porządku, większych zmian nie widać jak na chwilę obecną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mieciu Np na głównej stronie w prawym górnym rogu o ile nie jest się zalogowanym widać link "zaloguj". Jak się go naciśnie to z góry wysuwa się ciemno szary panel (w moim przypadku) z formularzem i nie dość że nie ma tekstu to jeszcze nawet jak się wpisze prawidłowe dane to nie następuje fizyczne zalogowanie. Jedynym sposobem na obejście tego problemu jaki znam jest otworzenie strony która nie istnieje np www.forumrowerowe.org/xyz i wpisanie tam loginu i hasła w starym formularzu bez JavaScripu. W moim poprzednim poście dołączyłem nawet zrzut ekranu żeby było widać o czym mówię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

To opiszę problem.

 

Napisałem do Szefa Szefów maila, ale odpowiedzi nie dostałem.

Gdy klikam na górze po prawe stronie "Logowanie" wysuwa się pasek logowania.

Po wpisaniu hasła i loginu klikam "Zaloguj" (u mnie nie widać przycisku, trzeba szukać po całym pasku) nie następuje przekierowanie na stronę po zalogowaniu.

Tak więc nadal jestem niezalogowany.

 

Ponadto jak jestem niezalogowany to gdy kliknę na "Użytkownicy" (wiadomo, że nie mam wtedy uprawnień do przeglądania działu), a następnie dam "Logowanie" to widać przyciski "Zaloguj" i itp.

 

Teraz na forum znalazłem się tylko dzięki odzyskiwaniu hasła, jak się wyloguję nie wiem co będzie.

 

Pozdrawiam

bogus92

 

Proszę o rozwiązanie problemu.

 

 

P.S. Ubiegł mnie uraz, mam dokładnie taki sam problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...