Skocz do zawartości

[autokorekta] szaleje..


GdyniaBiker

Rekomendowane odpowiedzi

Jest na forum coś takiego, jak autokorekta, nie? No jest.

Ostatnio sam zauważyłem jej szalone działanie, a później przeczytałem odkrycia kolegów...

Jak na razie wiem, że "poprawia" niesusznie 'u' na 'ó' w faktóra, lektóra, architektóra, tektóra... Jak widać...

Zapraszam do dopisywania kolejnych spostrzeżeń :( Można to naprawić?

 

PS: pomyślałem, że może wszystkie "ura", ale nie, bo matura jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, nie jestem pewna, czy to aby na pewno tak hurtowo i u wszystkich działa - ja te "lektóry", "faktóry" i inne poprawiam potem na "lektury", faktury" itp. i jakoś tych moich poprawek autokorekta nie rusza :( .

Prosimy o kolejne uwagi na ten temat - jak to wygląda u pozostałych osób? Komu się psuje, a komu nie?

Pozdrówko drążące :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lektóra, faktóra, architektóra, tektóra

 

Opera 9.51 Kompilacja 10081 Platforma Win32 System Windows XP Java Sun Java Runtime Environment version 1.6

FAST REPLY

-------------------------------------------------------------------------------------------------

 

lektóra, faktóra, architektóra, tektóra

 

Opera 9.51 Kompilacja 10081 Platforma Win32 System Windows XP Java Sun Java Runtime Environment version 1.6

ADD REPLY

-------------------------------------------------------------------------------------------------

 

lektóra, faktóra, architektóra, tektóra

 

Firefox 2.0.0.16

FAST REPLY

-------------------------------------------------------------------------------------------------

 

lektóra, faktóra, architektóra, tektóra

 

Firefox 2.0.0.16

ADD REPLY

-------------------------------------------------------------------------------------------------

 

lektóra, faktóra, architektóra, tektóra

 

InternetExplorer 7.0.5730.13

FAST REPLY

-------------------------------------------------------------------------------------------------

 

lektóra, faktóra, architektóra, tektóra

 

InternetExplorer 7.0.5730.13

ADD REPLY

-------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Na niczym mi nie działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewnie tylko admini stoją ponad ortografią :D

I może dzięki temu mogą poprawiać.. (i lansować nowe rozwiązania językowe :D) Zapraszamy kolejnych odważnych modów i adminów do teściku, proszę dmuchnąć :)

Obciach, kto ten skrypt pisał, MIECIUUUUU, musimy poważnie porozmawiać ;)

 

jeszcze jeden teścik: który, lektóry
A Ty byś chciał, żeby "który" było przez 'U" ;) ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...