Skocz do zawartości

[do 3200zł] Gravel 60 miasto, 40 szutry


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wam!

 

Ostatnio niestety ukradziono mi Tribana 100, więc przymierzam się do kupna nowego budżetowego gravela.

Mój budżet jest, jak widać, mocno ograniczony, ale liczę na to, że i w tym zestawieniu znajdę coś dla siebie, a wygórowanych wymagań nie mam, czysta rekreacja. I uprzedzając pytania - nie dołożę nawet do 4 tysięcy, choć Boreas 1 Lite kusi.

Mam 172cm wzrostu i ważę ok 75kg, mężczyzna. 

Propozycje, które mnie zainteresowały, to:

- Kross Esker 1.0 MS 2023

- Kross Esker 2.0 MS/Sora 2023

- Romet Aspre 1 2023

- Marin Nicasio Plus 

- Radvik Frigg 1

 

Jestem otwarty na wszelkie propozycje, nie zależy mi na prędkości, a stosunkowo, jak na gravela, wygodnej pozycji. Trasy to maksymalnie kilkadziesiąt kilometrów kilka razy w tygodniu. Kwestia wizualna jako takie też ma znaczenie, bardzo podobają mi się chociażby Eskery. I znów uprzedzając pytanie, tak, celuję w gravel, zależy mi na baranku i szerszych oponach chociażby, bardzo do mnie trafia ta idea. Jedynie co, to bardzo średnio zaopatruję się na Tribany lub szosy z nutą gravelowości. Używane też wchodzą w grę, jednak ciężko coś dostać do 100km od Poznania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzuć tego Boreasa na listę bo w salonach handlującymi Rometami spokojnie znajdziesz nówkę za 3100-3200 zł. W Łodzi zdarzyły sie nawet za 3050zł jak czyścili z nich magazyny. Wybór na pewno nie jest łatwy - ja zdecydowałem się na Eskera 2.0 i mimo garbika na ramie i bardziej sportowej pozycji, jeździ mi się na nim świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, groch549 napisał:

Ostatnio niestety ukradziono mi Tribana 100

Nie wierzę!!! Ale ktoś się musiał zdziwić jak później chciał sprzedać 🤣🤣🤣

4 godziny temu, groch549 napisał:

Ostatnio niestety ukradziono mi Tribana 100

Nie wierzę!!! Ale ktoś się musiał zdziwić jak później chciał sprzedać 🤣🤣🤣

Ja bym brał Eskera 2.0, najchętniej na Sorze choć ostatecznie MS też mógłby być. Odpuściłbym sobie Clerisa i MicroShifta 1x9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...