martingg Napisano 19 Lutego 2024 Napisano 19 Lutego 2024 Ktoś poleci jakieś dobre, żelowe, wygodne/amortyzujace? gripy?
Rumcajs. Napisano 19 Lutego 2024 Napisano 19 Lutego 2024 https://www.rowertour.com/p/258037/gripy-ergon-gxr-large-czarne?gad_source=1&gclid=EAIaIQobChMIm8Gsqra3hAMVT0JBAh0zWQDQEAQYBCABEgIOC_D_BwE
Maciek.B Napisano 19 Lutego 2024 Napisano 19 Lutego 2024 Jaki rower, jaki rozmiar dłoni, jaki styl jazdy?
martingg Napisano 19 Lutego 2024 Autor Napisano 19 Lutego 2024 chisel comp kierownica 31,8 ? , łooo dłoń nie wiem długie paluchy, pianisty xc
Rumcajs. Napisano 19 Lutego 2024 Napisano 19 Lutego 2024 Te co ja wrzuciłem to wersja large, są widocznie grubsze w porównaniu do standardowych gripów. W tej cenie raczej nic lepszego nie znajdziesz.
martingg Napisano 19 Lutego 2024 Autor Napisano 19 Lutego 2024 mogą być i nawet droższe, mają być wygodne i bdb tłumić drgania
Greg1 Napisano 19 Lutego 2024 Napisano 19 Lutego 2024 Ludziska w internetach bardzo polecają ESI Chunky oraz ODI Rogue - ESI Chunky mam ale czy życie mi się zmieniło po ich zamontowaniu to nie wiem (wcześniej miałem gripy Merida MD010 lock-on)
Donayo Napisano 19 Lutego 2024 Napisano 19 Lutego 2024 Miałem ESI Chunky i byłem bardzo zadowolony. Zmieniłem na ODI Rogue, ale testy jeszcze przede mną.
galos Napisano 20 Lutego 2024 Napisano 20 Lutego 2024 Od 1,5 roku mam Odi Rouge i już chyba innych nie kupię ( a testowałem wiele). Dla mnie świetne.
cervandes Napisano 20 Lutego 2024 Napisano 20 Lutego 2024 U mnie też na wiosnę wymiana się szykuje, to przy okazji podpytam: Po dwóch kompletach Extra Chunky pora spróbować czegoś innego - Race Face Half Nelson czy wspomniane Odi Rogue? Miał ktoś jedne i drugie? Bo ja Race Face zawsze sobie chwaliłem, też kiedyś na nich śmigałem i pomyślałem, czy aby do nich nie wrócić...
seawolf688 Napisano 20 Lutego 2024 Napisano 20 Lutego 2024 Miałem esi chunky przez dłuższy czas ale po jednym rajdzie na orientacje i rzucaniu roweru w krzaki się posypały. Teraz mam ergon gxr team i bardziej mi pasują - znacznie bezpośredniejsze czucie kierownicy, twardziej ale w komfortowy sposób.
lewocz Napisano 20 Lutego 2024 Napisano 20 Lutego 2024 A ja właśnie mam wrażenie, że te GXR ergona zbyt miękkie są. Esi faktycznie się dosyć szybko zużywają ale to i tak się wymienia co 3-4 lata.
siemalysy Napisano 20 Lutego 2024 Napisano 20 Lutego 2024 Siema, Podpasowały mi gripy Ergon GA3. Mam je w dwóch rowerach, jednak w jednym z nich będę z ciekawości zmieniał na Ergon GE1 Evo. Ciekaw jestem czy mi podejdą.
martingg Napisano 26 Marca 2024 Autor Napisano 26 Marca 2024 W dniu 19.02.2024 o 15:49, Donayo napisał: Miałem ESI Chunky i byłem bardzo zadowolony. Zmieniłem na ODI Rogue, ale testy jeszcze przede mną. i jak testy? bo bym zamówił
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.